Гино-дактарин-вагинални капсули

  • 2 375
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Интересувам се, дали някоя от вас го е  използвала по време на бременност. Бременна съм в 3 месец. Гинеколожката ми го изписа за гъбички - само 3 капсули са. Имам и доверие, но по принцип съм против всякакви лекарства, а да не говорим по време на бременност. Купих си го, но ме е страх да го използвам.Може да е безобидно, чета листовката но не разбирам от съставките нищо. ако някой има инфо, ще съм много благодарна.

# 1
  • Мнения: 284
И през двете ми бременности са ми изписвали гино дактарин.Слагай ги спокойно.Лека бременност ти желая Hug

# 2
  • Мнения: 2 005
Споко ! Аз също съм ги ползвала по време на бременност  bouquet

# 3
  • Мнения: 289
И аз ги ползвах, в края на бременността, може би около седмица преди да родя.
Изписа ми ги лекаря, при когото раждах. Нямаше никакви проблеми с бебето, мисля че няма от какво да се притесняваш  Simple Smile

# 4
Здравей.На мен също ми го изписаха за гъбички по време на бременността.Но и аз като теб съм върл противник на каквито и да е лекарства и не го сложих, тъй като ми казаха, че тези гъбички са нещо нормално за бременността.Аз си правих промивки с чаено дърво и няколко пъти използвах тампонче с течно алое.Но ти си решаваш дали да ги приложиш или не.Само споделям моя случай.  

# 5
  • Мнения: 865
Ползвала съм ги!Никакъв проблем.

# 6
  • Мнения: 274
Мерси на всички   bouquet

# 7
  • Мнения: 22
Аз ги ползвах 3 месец от бремеността уж ми изчезнаха, но после пак се появиха.Накои мами през цялата бременост си ги имат тия гъбички и каквото да ползват ефект нулев-така че ти си реши

Общи условия

Активация на акаунт