koлко време ви държа следродилната депресия

  • 1 824
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
искам да попитам бг.мамите кога е започнала следродилната депресия и колко време ви държа!в какво се изразяваше!ве4е изминаха 3 месеца откакто родих и имам чувството 4е сега започва да се изнервям изключително мн. #Cussing out #Crazyне ми издаржат нервите а й бебето ми не е от най лесните нито яде както трябва нито спи и реве безпричино!  newsm78!личната лекарка каза че си е такава!

# 1
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
искам да попитам бг.мамите кога е започнала следродилната депресия и колко време ви държа!в какво се изразяваше!ве4е изминаха 3 месеца откакто родих и имам чувството 4е сега започва да се изнервям изключително мн. #Cussing out #Crazyне ми издаржат нервите а й бебето ми не е от най лесните нито яде както трябва нито спи и реве безпричино!  newsm78!личната лекарка каза че си е такава!

По въпроса - още ме държи! А инъче, не се доверявай на "диагнозата", поставена от личната ти лекарка - всички останали освен психиятри и психолози боравят даста свободно с термина "депресия"!
Депресията е изключително тежко и сериозно състояние и изнервеността не е единствения симптом! Успокой се!

# 2
  • Мнения: 983
Това не е следродилна депресия според мен, просто грижите за бебчо ти идват вповече. След месец-два, нещата ще се поуталожат, ще можеш да си почиваш повече и нещата ще си дойдат на мястото  Peace
А иначе мен ме държа май към 2 месеца  ooooh!

# 3
  • Мнения: 25 568
За съжаление, нямах време за такъв лукс.  Laughing

# 4
  • Мнения: 647
След първото раждане бях изпаднала в подобно състояние. Имах изключително ревливо бебе , а и май не бях достатъчно подготвена за това от колко много грижи се нуждае едно бебе.А на всичкото отгоре трябваше да ги съвместявам собичайните домакински задължения ooooh! Изнервих се ужасно #Cussing out #Cussing out #Cussing out Не е задължително да е депресия обаче! Мисля , че малко повече помощ от бабите няма да ти е излишна .Ако ти предлагат - не отказвай !!!!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 891
Ще свикнеш.И моето бебе беше така.когато не ядеше ревеше.Ама кво мина и това...

# 6
  • Мнения: 899
Понеже дъщеря ми  родена през февруари родилната депресия /ако е било такава/продължи около 1 месец,защото от март времето се оправи и започнахме да излизаме на разходки.Изразяваше се в раздразнителност и плач/когато се прибереше мъжа ми/,защото по цял ден бях сама и не можех и до магазина за 1 хляб да отида.Вбесявах се,че съм зависима за елементарни неща от него.А и малката не ми помагаше-спеше по 20 мин. ShockedИначе с яденето нямаше проблем.Когато започнахме да излизаме аз се чувствах по-добре,а и тя започна да спи мноооооого повече :lol:navedi1 пробвай метода с разходките нищо,че вече застудя-обличайте се добре и  ... animal037

# 7
  • Мнения: 1 479
От 2004-та та до днес!

# 8
  • Мнения: 2 613
С първото дете сякаш така и не ме хвана,но с второто ме държа до към 6-тия м.след раждането.Или поне  депресия го наричах,щото скоро бях родила.Сега го наричам ПМС Mr. Green

# 9
  • софия
  • Мнения: 636
До 10тия месец. Бебето ми беше в този период беше много трудно. Сега вече е една малка дама, с която излизам на глава някак си.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Върнах я още на входа Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 217
При мен беше същото като при Gretacvetina. Peace

# 12
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не знам кога почна, но ме държа около месец може би Rolling Eyes
но моето момченце беше много послушно като бебенце- само папкаше и спинкаше, но въпреки това ми беше малко трудно в началото да свикна с него Crazy

# 13
  • Мнения: 111
Аз незнам как точно да нарека моето,защото почна след 4 месец и до сега немога да се оправя.Всичко е до нервите и те са най - важни, затова не се ядосвай, когато ти предложат помощ не отказвай,гледай да си повече време сред хората и незабравяй, че и ти си човек и имаш нужда от почивка от време на време! Peace

# 14
  • Мнения: 3 622
Вообще не ме е спохождала  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт