За възрастта по АМ

  • 523
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 438
Кърмя ,но вечер дохранвам с 2-ка Милумил на Аптамил.Направихме 7 и започнахме 8-я месец.Трябва ли вече да давам 3-ка или трябва да се навършат 8 месеца?И за пюретата незнам как е?Например на Хипп ,на които пише за 8 месеца,трябва да ги има навършено детето или да е почнало осми месец?

# 1
  • Мнения: 258
Според мен трябва да ги е навършило Peace

# 2
  • Мнения: 5 940
Трябва да са навършени. Даваш Милумил на Милупа.

# 3
  • Мнения: 27 524
Тройката е за след навършени 8. По принцип може да си продължиш на нея до годинката спокойно. Не прави бърз преход кърма, двойка, тройка, останете на двойката.
Месеците върху етикетите са винаги навършени вече, т.е. пюрето в случая е от започнат девети.

# 4
  • Мнения: 4 111
За млеката - след навършени месеци - ние сме на НАН, двойката е след навършени 6 месеца, НАН 3 е след навършване на годинка, а за пюретата винаги се презастраховам. Пюрета за 4 месеца ги дадох на 6 месечна възраст, пюрета за 6 месечни на осеммесечна възраст, още не съм дала пюрета за 8 месечни... Не бързам за никъде.  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 1 477
Ние сме още на Милумил 2.3-ката е след навършени 8 месеца.

# 6
  • Мнения: 8 242
За млякото не мога да кажа, но за пюретата - не гледай възрастта на етикетите.. Давай тези, с компонентите на които си захранила (чети съдържанието) Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 593
Подкрепям Блонди но не ти препоръчвам да оставаш на 2 до годинката.
Производителите са го измислили повече калории  други стойности на съставките съобразени с по-голямата активност на бебето.
Иначе наистина не го прави рязко всеки ден по 1л. повече от новото мляко в дозата.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Тройката е за след навършени 8. По принцип може да си продължиш на нея до годинката спокойно. Не прави бърз преход кърма, двойка, тройка, останете на двойката.

 

И нашия педиатър така ни беше посъветвал.

# 9
  • Мнения: 6 438
Трябва да са навършени. Даваш Милумил на Милупа.
Явно доста ми се е спяло,за да объркам така Laughing

Иначе наистина не го прави рязко всеки ден по 1л. повече от новото мляко в дозата.

Той на ден изпива само по 120 мл вечер-другото е кърма Peace

Общи условия

Активация на акаунт