Препоръчайте ми нещо наистина ефикасно срещу херпес

  • 24 148
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 170
Ще ви бъда благодарна ако ми кажете ефикасно средство за борба с херпеса,купих си някакво евтино кремче боклуче,но хич не помага. Rolling Eyes

# 1
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Още като усетя,че ще ми излиза такъв звяр намазвам мястото с маска за лице.И докато съм си в къщи,даже през ноща гледам да има постоянно от маската на местенцето.Даже и да е излязъл херпеса вече,процедурата е същата и за 3 дни започва да минава.

# 2
  • софия
  • Мнения: 757
На мен много ми помага Acyclovir STADA.  Струа около 6 лева. Мажа го през 3 часа. Минава ми за около 2 дена  Peace

# 3
  • Мнения: 61
зовиракс/ ZOVIRAX. струва около 12 лв. по-добро е от ацикловира, и двете съм ползвала.

# 4
  • Мнения: 34
Пробвай с Виру-мерц.Много е ефикасен.Още в самото начало го запечатва да не се поддуе и да стане мехур.Позрачен гел и въобще не личи.

# 5
  • Мнения: 90
Аз ги мажа с паста за зъби. Неприятно е, но бързо изгаря.

# 6
  • Мнения: 4 170
С паста за зъби пробвах-няма ефект.Не ми се вярва и маска за лице да помогне,това е вирус все пак. Peace Ацикловира прозрачен ли е? А колко струва Виру-мерц? newsm78

# 7
  • софия
  • Мнения: 757
ацикловира е бял...малко е кофти като стоя намазана с него цял ден на работа, но по- важно за мен е, че минава бързо!

# 8
  • Мнения: 4 170
ацикловира е бял...малко е кофти като стоя намазана с него цял ден на работа, но по- важно за мен е, че минава бързо!
Като паста за зъби ли бял,много ли си личи?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 826
Ациклостад.  Peace

# 10
  • Мнения: 1 802
Ползвам едно кремче против херпес със маточина на РЕДИ. То е едно такова във кутийка, като едно време виетнамското чудо, евтино е при това (около лев, два) Аз още докато усетя, че ще ми излезе херпес, мажа и не се стига до подуване и мехур. Може да попиташ във аптеката за него. Успех със справянето със херпеса, че знам колко много е неприятно!  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 4 170
Не рабрах,ациклостада много ли цапа? Rolling Eyes

# 12
  • Варна
  • Мнения: 815
Не рабрах,ациклостада много ли цапа? Rolling Eyes
Да, бяло е като паста за зъби. Аз имам същия проблем, много често ми излиза херпес и с каквото и га го мажа минава чак след седмица и повече. Дори по няколко един до друг ми излизат. Ужасна работа. Мажа се с Ациклостад и изобщо не ми помага. Интересува ме този виру-мерц на каква цена е?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 826
Ациклостад е бяло е като паста за зъби,но изобщо не е толкова гъсто.Доста е мазно и веднага попива.Немога да си обесня как така ви цапа ...  Rolling Eyes Да не би да бъркате Ациклостад и Ацикловир , защото са 2 различни неща.. Stop И между другото трябва да се маже и кожата около херпеса , не само отгоре му.....

# 14
  • Мнения: 4 170
Ациклостад е бяло е като паста за зъби,но изобщо не е толкова гъсто.Доста е мазно и веднага попива.Немога да си обесня как така ви цапа ...  Rolling Eyes Да не би да бъркате Ациклостад и Ацикловир , защото са 2 различни неща.. Stop И между другото трябва да се маже и кожата около херпеса , не само отгоре му.....
Ааа,те са две различниии. Blush Ацикловира е около 6лв., а ациклостада колко е? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт