Normaderm на Vishy?

  • 5 689
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
искам да разбера какви са ви впечатленията ако сте използвали Normaderm на Vishy за проблемна кожа, много добри отзиви съм чувала и искам да знам какво съдържа серията,вие от кое сте доволни и какви са цените на отделните продукти от серията.. за пъпки и разширени пори дали ще помогнат .. newsm78

# 1
  • Временно
  • Мнения: 788

Лично моето мнение е следното:ползвала съм едновременно измиващия гел(с помпичката),лосиона и дневния крем.Кожата ми е доста мазна по принцип и едновременното използване на цялата серия прекалено ми я изсуши-до степен на лющене.Явно са и много силни съставките на тази серия.След това си купих ексфолианта за ежедневна употреба и продължих да го използвам само с крема.С течение на времето крема също започна много да ми опъва кожата и си останах само с ежедневния ексфолиант,който ползвам вече повече от 3 години и наистина съм много доволна от него.Цената на ексфолианта е около 17-18лв.,също толкова е измиващия гел,дневния крем е 24-25лв,нощния е около 30лв,стика коректор е около 15лв.Дано ти е от полза моето мнение.

# 2
  • Мнения: 738
Аз съм ползвала дневния крем, не струва според мен. Дори сега имам една мостра на същия и реших да пробвам пак- резултата е пъпки, а ми беше чиста кожата #Cussing out

# 3
  • Мнения: 420
а лосиона за стягане на порите на каква цена е?

# 4
  • Мнения: 3 459
Имаше цяла тема за Виши някъде по-нататък. Погледни там  Wink

# 5
  • Мнения: 420
и ако може всяка да казва с какъв тип кожа е,за да знам аз до коя се доближавам,моята е мазна в Т-зоната, проблемна с разширени пори..

# 6
  • Мнения: 3 459
Според мен най-добре биха ти подействали продукти за смесена кожа  Wink
Продуктите, предназначени специално за мазна кожа много я изсушават и невинаги се получава желания ефект  Grinning
Наскоро в една статия четох, че при мазната кожа е по-добре да се използват серии или за чувствителна или за смесена кожа  Laughing

# 7
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Аз съм ползвала няколко пъти кремчето и ексфолианта и бях много доволна.Кожата ми се изглаждаше видимо-имам предвид от пъпчици,пори и т.н.Тогава,когато го ползвах имах мазна кожа предимно в Т-зоната.

# 8
  • Мнения: 224
Аз съм ползвала лосиона и никак не ми хареса, само хвърлени пари на вятъра. След него кожата остава някак лепкава и лъщи (вероятно заради съдържанието на плодови киселини, не знам). Имах чувството, че кожата ми остава мръсна и все ми се искаше да я измия с вода.

# 9
Аз в момента ползвам кремчето и съм доволна.  Sunglasses  Прави кожата ми много мека и матирана. Сутрин и вечер трябва да се слага.  Peace  Няма парабени в кремчето.   Peace

# 10
  • някъде
  • Мнения: 4 955
ползвала съм долното вляво от снимката
хареса ми, но някак ако много се втриваше ставаше като талк /не го обясних много хубаво/

# 11
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз ползвам нощния крем, доволна съм, има ефект. Бих ползвала и дневния, но просто не ползвам дневен крем.

# 12
  • Мнения: 420
точно долното вляво мисля че е лосиона за свиване на порите,той на каква цена е неразбрах?

# 13
  • Мнения: 420
малко ме е срам да попитам, но този почистващ стягащ лосион за почистване с памук ли е,или се нанася като крем?

# 14
  • Мнения: 738
точно долното вляво мисля че е лосиона за свиване на порите,той на каква цена е неразбрах?

Това е крема дневния, към 25 лв е.

Общи условия

Активация на акаунт