Жен шен

  • 1 570
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Искам да ви попитам, купували ли сте от жен шен-а, които се продава във веригите супермаркети, като Пикадили, например. Има ги в кутии - с гинко билоба, с пчелно млечице и пр. Освен това, продават и самите корени, класифицирани по някакъв начин.
 Моля, споделете впечатления -имат ли ефект, истински ли са продуктите?

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За какъв ефект ,по точно става на въпрос,аз съм пила ампулките жен шен с пчелно млечице ,но за възстановяване на общото състояние на организма? Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 496
Жен-шен си купувам само от дрогерия. В Пикадили видях, но не посмях да си взема.

# 3
  • Мнения: 230
Става въпрос за ефектите, описани на кутийката...
Аз също задавам този въпрос, защото колкото пъти реша да си купя от тези продукти, изпитвам някаква несигурност... не един репортаж сме гледали пост фактум, след като вече сме ползвали определени продукти (още си спомням предаването за хапчетата на д-р Тошков - пълни с пъти над допустимата доза талк и пр, които престояват в стомаха с дни! Не че някой санкционира ъози човек ...)

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Скоро си взех жен шен в комбинация с пчелно млечице и си го слагам в маската за коса...слагала съм го само 2 пъти до сега и нямам ясни впечатления, но поне виждам, че не ми вреди...смятам да продължа да го ползвам... Peace

# 5
  • Мнения: 420
аз съм го пила в комбинация с пчелно млечице и много добре ми се отрази,засилва концентрацията и не чустваш никаква умора през деня,при мен беше такъв ефектът.. Peace

# 6
  • Мнения: 230
Благодаря на всички!

Общи условия

Активация на акаунт