От къде списание ШРЕК?

  • 1 002
  • 5
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 430
Здравейте,

От къде списание ШРЕК?

Благодаря

# 1
  • Мнения: 4 841
В будките за вестници в нашия квартал има. Не във всички, но има. Явно не навсякъде е така, защото имам поръчка да купувам по 4 броя за колежки. В момента излезе 2-ри брой, с кутията за амулети. Готино е, на сина ми му харесва. Та така - търси, или поръчай на познати да се оглеждат и извън обичайните места, ако във вашия квартал не снабдяват.

# 2
  • Мнения: 14 133
Не знаех, че има и такова списание. Ще потърся за моят малчо. И той много харесва филмчето.  Laughing

# 3
  • България
  • Мнения: 430
В будките за вестници в нашия квартал има. Не във всички, но има. Явно не навсякъде е така, защото имам поръчка да купувам по 4 броя за колежки. В момента излезе 2-ри брой, с кутията за амулети. Готино е, на сина ми му харесва. Та така - търси, или поръчай на познати да се оглеждат и извън обичайните места, ако във вашия квартал не снабдяват.
В кой квартал живееш? Кой го издава?

# 4
  • Мнения: 47 963
на будката пред хотел плиска имаше и двата броя, преди два дни

# 5
  • Мнения: 4 841
В будките за вестници в нашия квартал има. Не във всички, но има. Явно не навсякъде е така, защото имам поръчка да купувам по 4 броя за колежки. В момента излезе 2-ри брой, с кутията за амулети. Готино е, на сина ми му харесва. Та така - търси, или поръчай на познати да се оглеждат и извън обичайните места, ако във вашия квартал не снабдяват.
В кой квартал живееш? Кой го издава?

Плиска. А за издателството - не знам, не ми е под ръка да проверя; ако темата ти е актуална в понеделник, ще проверя и ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт