Обаждат ли ви се бившите гаджета

  • 5 250
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Това е моето питане,защото сега изникна проблем при мен.Един мой бибш ми се заобажда по всяко време на денонощието.Казах му ,че няма какво да си говорим по нощите,но той продължва.Общо взето ми говори глупости,как му липсвам  и как искал да се върне при мен.КК ДА ГО НАКАРАМ ДА СПРЕ НЕЗНАМ,КАТО В ПРАВ ТЕКСТ НЕ РАЗБИРА.  А на мъжете ви случвало ли ви се е да им звънят техни бивши приятелки и как реагирате тогава.

# 1
  • Мнения: 431
Кво му се обясняваш, идиоти от дума не разбират. Като ти звънне, не му вдигай. Ако му вдигнеш, затваряй. Нощем си изключвай телефона. Ще му писне. Не го окуражавай с приказки и обяснения.

П.С. Бивши не ми се обаждат, защото съм им взела страха.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 891
Смени си номера

# 3
  • Мнения: 685
Имаше един, който ме тормозеше години... работеше в чужбина и като се върнеше тук все ми се обясняваше...  #Cussing out По всяко време на денонощието звънеше - извън нерви ме е изкарвал при положение, че ясно му бях казвала неколкократно да не ме търси.
И накрая се отказа след "приятен" разговор с мъжо ми Joy

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Поддържаме само семейни контакти. Нямам какво да си говоря с бивши.

# 5
  • Мнения: 148
Не му вдигай тел.,вечер си го изключвай,не отговаряй на непознати номера...Все някога ще се откаже.Или накарай мъж ти да му вдигне Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1
и аз преди имах такъв случай ,но мен ме посъветваха да се обадя на мобилния оператор да блокират номера ,които ме тормози  Flutter

# 7
  • София
  • Мнения: 593
Само за рождения и именния ми ден Peace

# 8
  • Мнения: 1 008
Кво му се обясняваш, идиоти от дума не разбират. Като ти звънне, не му вдигай. Ако му вдигнеш, затваряй. Нощем си изключвай телефона. Ще му писне. Не го окуражавай с приказки и обяснения.

П.С. Бивши не ми се обаждат, защото съм им взела страха.
                                                                                                                                                            Peace

# 9
  • Мнения: X
Най-редовно се сещат за мен. Ако сметна,че някой прекалява,особено пък ако почне и с обяснения от рода,колко ми липсваш,искам да сме заедно итн,наистина не виждам друг начин да се отърва,освен да не му вдигам телефона. Друг варинат е, да му обясниш,че има друг човек и нещата са сериозни. Ако има поне някакви зачтъци на здрав разум ще се отттегли и ще спре да те безпокои.

# 10
  • Мнения: 1 731
Нямам такива упорити бивши гаджета ,но ако се яви някой ,за нула време ще го откажа.Ти като му се обясняваш,ест че ще те търси. newsm78

# 11
  • Мнения: 674
Скарай му се... Ако това не помогне прати някой твои приятели яки момченца с бухалчици... smile3508 smile3508 box box bash bash

# 12
  • Мнения: 3 537
Кво му се обясняваш, идиоти от дума не разбират. Като ти звънне, не му вдигай. Ако му вдигнеш, затваряй. Нощем си изключвай телефона. Ще му писне. Не го окуражавай с приказки и обяснения.

П.С. Бивши не ми се обаждат, защото съм им взела страха.
това е и моят отговор

# 13
  • Мнения: 417
Мен ако питаш смени си телефона, аз така направих най-сигурно е ,и не се занимаваш newsm10

# 14
  • Мнения: 179
Редовно ми зънят за да се чуем и аз нямам нищо против,с всички съм в приятелски отношения и ми е много приятно!Помагали сме си взаимно,ако някой е имал нужда,с някой дори се виждаме на кафе или обяд,но твоето май не е такъв тип отношение,кажи му че страницата е затворена и точка Naughty

Общи условия

Активация на акаунт