Еднакъв ли е Eucerin по света?

  • 7 259
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 386
Майка ми обожава продуктите на Юсерин и твърди, че и миришели страхотно в България. Аз си купих едно кремче тук и ми отрови душицата.
Кажете, възможно ли е според вас в различните страни един и същи продукт да бъде различен по мирис (състав) и т.н?


И, така и така пускам тема: с какво бих могла да заменя продуктите им, защото искам да и купя подарък? Neutrogena? Olay? Друго?
Мерси!

# 1
  • Мнения: 7 837
Много отдавна не съм ползвала Юсерин и не помня.
Пробвай с Клиник.
http://www.clinique.com/index.tmpl?ngextredir=1
или http://www.aveeno.com/

Можеш да се разходиш и до Macy's и да я зарадваш с нещо по-добро  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 386
Изгубих се в Сефора, какво да ти кажа..  Joy

Май така ще направя, да.
Но освен другите подаръци се чудех за любимото и кремче...

# 3
  • Мнения: 686
Аз съм си купувала техни продукти само от БГ. Последният ми шампоан определено миришеше на лекарство, но пък ефектът му върху косата ми беше възхитителен. Все пак се продават само по аптеките и предполагам че са еднакви по състав навсякъде по света.

# 4
  • Мнения: 337
Аз съм си купувала техни продукти само от БГ. Последният ми шампоан определено миришеше на лекарство, но пък ефектът му върху косата ми беше възхитителен. Все пак се продават само по аптеките и предполагам че са еднакви по състав навсякъде по света.

Я кажи нещо повече за това шампоанче, ам не съм ползвала Юсерин, ама сега крема ми свършва и ще си купя един подхранващ за суха кожа. Нали сме зима вече, не трябва да е хидратиращ. Ще пробвам да видя, дали ще остана доволна. newsm78
Ако някой го е ползвал да пише. Hug

# 5

ЛИЧНО ЗА ЮСЕРИН НЕЗНАМ, НО ОПРЕДЕЛЕНО ПРОДУКТИТЕ В БГ И ПРОДУКТИТЕ В ЧУЖБИНА  ОТ ЕДНИ И СЪЩИ МАРКИ СА КОРЕННО РАЗЛИчНИ Naughty Naughty Naughty -ТОВА ОТ ЛИЧЕН ОПИТ. РАЗЛИчНИ СА И КАТО ГЪСТОТА И КАТО МИРИС И КАТО ДЕЙСТВИЕ . АБЕ В БГ НЕЗНАЕШ КАКВО КУПУВАЩ, СПОРЕД МЕН. МНООООГО ФАЛШИФИКАТИ #Crazy #Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 38 217
Искам да успокоя всички, които се ядосват напразно. Няма ментета. Разгледайте официалния сайт http://www.eucerin.com/ и ще видите че да предлага различни серии и различни продукти в различните страни по света си е политика на фирмата. Избирате си страна и навсякъде е различно!
В Англия например Юсерин се лансира като медицинска козметика за суха кожа. И опаковките са различни.
В Испания пък са почти същите като в България.
Аз между другото си купих вчера Моделианс и съм супер доволна!

# 7
  • Мнения: 1 483
Аз съм си купувала техни продукти само от БГ. Последният ми шампоан определено миришеше на лекарство, но пък ефектът му върху косата ми беше възхитителен. Все пак се продават само по аптеките и предполагам че са еднакви по състав навсякъде по света.

Я кажи нещо повече за това шампоанче, ам не съм ползвала Юсерин, ама сега крема ми свършва и ще си купя един подхранващ за суха кожа. Нали сме зима вече, не трябва да е хидратиращ. Ще пробвам да видя, дали ще остана доволна. newsm78
Ако някой го е ползвал да пише. Hug


И аз искам инфо за шампоана Praynig

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
1. Аз използвам крем за лице на Юсерин, има слаб аромат, поне моят (Хидро-баланс) не е от най-приятните на мирис.
2. Вярно е, че са различни нашите марки (дори прахът за пране "Ариел") от произведените в чужбина.
3. Шампоанът е за чувствителна и раздразнена кожа на главата. Аз нямам такава, но съм ползвала (купих си, доволна от другата им козметика). Наистина косата става много хубава. Peace

# 9
  • Мнения: 2 401
Разбира се, че качеството е различно, дори и на най-масовите продукти като нивеа напр.

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Юсерина държат на качеството си,както и Рока-не ми се вярва ...... Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 1 730
По принцип това важи не само за Юсерин, а и за всички вносни марки: качеството е различно.
Причината е съвсем обикновена: себестойността на продукта, която фирмата може да си позволи, за да продава у нас, е в пъти по-малка.
Най-общо, ако в Австрия могат да си позволят да вложат съставки за 3 евро и да продават за 10, тук могат да вложат за 3 лева, за да успеят да продадат за 10. Просто покупателната ни способност е в пъти по-ниска.

Мисля, че най-резонният начин да провериш дали качеството е сходно, е да видиш каква е цената в чужбина. Ако е близка до тази тук, значи има шанс продуктите да са близки/еднакви. Отделно, трябва да се вземе предвид къде се произвежда. Ариел за Балканите, например, се произвежда у съседите румънци, не в Швейцарските Алпи.

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 16:07 от watershadow

# 12
  • София
  • Мнения: 38 217
Не мисля че цената и качеството са по-различни от европейските...

# 13
  • София
  • Мнения: 1 654
На Юсерин съм ползвала кремът Хидро баланс, който принципно е без аромат защото е за чувствителна кожа. На мен обаче си ми мришеше леко на  newsm78 някакво масло. В момента ползвам тоалетно мляко -latte Delicato за сваляне на грим -пак е без ароматизатори. На детенце съм му взела шампоана 5,5 за честа употреба. Ползва го 2 пъти в седмицата. Косата и е разкошна -лъскава и обемна Peace Купувала съм всичко от БГ и съм доволна от качеството и цената. За сравнение -реших да сменя кремът с Авен -Хидранс Оптимал. Текстурата му е страхотна, ароматът също, но след 3-4 нанасяне около нослето се изринах като пубер. Връщам се пак към Юсерин!

# 14
  • Мнения: 686
liletka, cotton4e , шампоанът е за блясък и обем. Подходящ е за чувствителна кожа и ежедневна употреба. Аз определено съм много доволна. Косата ми направо живна.

Общи условия

Активация на акаунт