пяна за къдрава коса?

  • 16 787
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
Здравейте мами,
косата ми е естествено къдрава. Запалих се по вашата маска за коса и вече май я правя за 6ти път. Сега обаче искам да попитам дали някой ползва пяна за къдрава коса и каква точно. Аз досега съм ползвала само на Wella Profesional & Paul Mitchel. Първата я ползвам вече няколко години и вече ми омръзна, а втората нещо не ми харесва особено. Освен това искам да попитам дали мога да слагам маската, след като съм слагала пяна преди това.... аз така правя де, но дали има полза от маската тогава? Thinking
Благодаря предварително! Hug

# 1
  • Мнения: 3 622
Ползвам пяна за перфекни къдрици на EUGENE PERMA artiste /флакончето е в червен цвят/

# 2
  • Мнения: 17 401
Предвид дългогогодишния си опит с пяната за къдрици, мога да ти кажа, че има доста по- добри продукти. Откакто открих течния фиксатор, забравих за нея Wink

# 3
  • Мнения: 410
Луизи, по коя точно маска се запали?
За моята изсушена (от боядисването) къдрава коса (с мазни корени) ползвам само маска DOVE и течни кристали.
Какъв е ефектът от тази пяна? А от течния фиксатор? Моля, споделете.

# 4
  • Мнения: 17 401
Има доста теми, в които се обсъждат продуктите за къдрава коса. Ако не те мързи потърси, че не ми се занимава в момента.
Пяната изсушава косата и оформянето  на къдрици за повечето марки е под въпрос. Ползвала съм фиксатори на Жалид и  вмомента на Роланд- определено е по- добрият. Косата ми стои мекичка и оправям само с мокри ръце. Има и дурги- на Сери, Сапфир, но нямам лични впечатления.

# 5
  • Мнения: 1 800
Мисля, че продават Catwalk нa  TIGI в България. Ако успееш да намериш продуктите им, ето товя е страхотно за къдрава коса:

http://www.realsalonproducts.com/pd_catwalk_curls.cfm

Не знам за каква маска става на въпрос. Ако е без отмиване, първо маската , след това продукта за къдрава коса, като оставиш няколко минути между двете Peace

# 6
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз ползвам светлосинята на Тафт за гъвкави къдрици. Резултата е задоволителен.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 383
За къдрици съм ползвала само на Вела. Сега съм с права коса и не ми трябва. Но ще следя какви варианти ще ти предложат другите.

# 8
  • Мнения: 113
Благодаря на всички за препоръките, ще се опитам да намеря тези течни фиксатори, защото имам един на L`oreal Professional, но и той стои като пяна след нанасяне, т.е. къдриците са малко по-твърди отколкото ми се иска. А за маската имам впредвид "онази" маска, с мас, тривитаминол,газ и т.н.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 815
И аз съм с естесвено къдрава, дълга коса и близо от 10 години ползвам пяна, защото в противен случай  Sick Ползвала съм различни видове - на Юнсев бях доволна, но за съжаление ми стигаше само за 4-5 пъти и трябваше да намеря заместител, същото стана и със СЕРИ - страхотна пяна, но малко количество. Сега ползвам една Велвет - черен флакон, близо 1 година я ползвам и съм доволна, поне засега. А и най-важното - стигами за около месец  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 17 546
Моята коса също е естествено къдрава и е до раменете. От доста време ползвам крема за къдрава коса (зелен) или този за грижа и съживяване(оранжев) на SUNSILK и съм много доволна. Косата изглежда жизнена, не е суха и къдриците са много хубави. А на следващия ден като стана и косата е посмачкана, е достатъчно да я разроша с мокри ръце и къдриците се оформят наново. Дори става по добре от веднага след измиването на косата. Ползвах и емулсиите на GLISS KUR, но от тях на следващия ден вече не стои добре.

# 11
  • Мнения: 411
Спрях да ползвам пяна,защото изтощава неимоверно косата ми.Ползвам това http://www.farmavita.it/eng/finishing/index.html  много е добро,не е скъпо и е икономично.

# 12
  • Мнения: 17 401
Кое от всичките неща ползваш? Laughing

# 13
  • Мнения: 113
Кой от всички продукти на Фармавита ползваш и къде в София могат да се намерят?

# 14
  • Мнения: 411
Дренке,объркала съм линка,вместо да се смееш,може да поогледаш и преди да кълвеш да видиш,че в серията има само един продукт за кърдава коса:roll:.
luizi Ползвам това с Т отпред.Слага се на влажна коса и се суши след това.Ако има дифузер е по-добре.но аз го ползвам без.А къде може да намериш,нямам представа.Пробвай по салоните.Не може да ги няма.В магазини не съм виждала,но аз съм в доста малък град и ги има само на едно място,така,че не е показателно.Определено няма да съжаляваш Peace

Общи условия

Активация на акаунт