Данао на Данон?

  • 874
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 932
Давате ли на децата си Данао и ако да, на каква възраст започнахте?

# 1
  • Мнения: 6 243
Да и не!
На 9 години  Grinning беше едното, а другото не е пило и мисля да не му давам, защото е с прясно краве мляко.
(на мен лично Данао-то ми е крайно неприятно на вкус и може би затова не бързам)

# 2
  • Мнения: 2 575
Да, давам и Ясен го обожава. От както навърши една година не пие адаптирано, а прясно нискомаслено мляко и Данао също.

# 3
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
Купих веднъж и се потресох от невероятно гнусния му вкус. Прекалено сладко и ароматизирано на сок, а в същото време с дъх на преседяло прясно мляко. От тогава правя бойкот на Данон, които на всичкото отгоре са направили всичките си продукти с по-малък от масовите продукти грамаж. Не купувам и плодовите, защото са много боядисани. Харесвам само това с горски плодове, но на малкия скоро няма да му купя.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И на мен не ми харесва това "Данао", ето защо не съм давала на Мони. Освен това ми се струва безсмислено скъпо - по добре да й направя сок от пресни плодове и да й купя адапт. мляко, след което да ги смеся - сигурна съм, че ще стане по-вкусно, а цената ще е същата!

# 5
  • Мнения: 210
На мен пък ми харесва и аз си пийвам. Верно че е дразнещо че са направили опаковката по малка от стандартната но затова трябва да се погрижат контролните органи. Мисла че в никакъв случай не излиза по скъпо от пресния сок. От един килограм плодове както и да ги цедиш неможеш да изкараш един литър сок а цената на Данао е същата като на килограм плод. Естествено аз предпочитам пресния сок но за разнообразие Данао ми се струва подходящо. Мойта щерка немога да я накарам да пие киселото си мляко и так и вкарвам в хранителния режим мляко.

# 6
  • Мнения: 350
Цитат на: logo5ka
Купих веднъж и се потресох от невероятно гнусния му вкус. Прекалено сладко и ароматизирано на сок, а в същото време с дъх на преседяло прясно мляко. От тогава правя бойкот на Данон, които на всичкото отгоре са направили всичките си продукти с по-малък от масовите продукти грамаж. Не купувам и плодовите, защото са много боядисани.


ПОдкрепям напълно!!!
Ако ще му давам сок - нека да е прясно изцеден,
 а не химически аромат Twisted Evil  от нещо.....

Общи условия

Активация на акаунт