Имам нужда от подкрепа

  • 2 075
  • 43
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Момичета, днес ми е 31 ден от последната менструация.Ходих на гинеколог, точно когато бях в овулация, и той каза че най-големия ни шанс е бил предния и тогавашния ден.Много се зарадвах, че сме успели да се видиме и да поработиме по въпроса.От седмица насам много ме болят гърдите - никога не са ме боляли, и порастнаха доста  Crazy
Та идеята ми е да срещна подкрепа във вашите очи.Винаги сте ми помагали.
Моля ви се да се молите това да е моя месец  Praynig
Ако до събота не ми дойде, ще се престраша да направя тест.Много ми се иска да е станало.
Целувам ви   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 586
 Praynig  Praynig  Praynig Стискам ти палци мила и дано скоро се похвалиш!

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Praynigстискам палци, но не бързай с теста Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 1 098
Не бързай с теста за да не се разочароваш. А , относно гърдите, и мен всеки път ме болят различно, по-рано, повече от предния път, и какво ли още не си измисля болния ми мозък, ама е затормозяващо.
Стискам , палци да е твоя месец.

# 4
  • Мнения: 674
Стискам палци миличка,хайде дано това е твоя месец
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И ще чакаме да кажеш какво е станало Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 303
Само спокойно мила ми Аманитке!
Мисля, че този месец ще е твоя:).
Не се притеснявай,всички дружно ще стискаме палчетата и събота ще чакаме резултат... Praynig Hug

# 7
  • Мнения: 3 294
Имаш и моите стиснати палци дано се похвалиш скоро   bouquet Hug

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 250
Аманита имаш и моята подкрепа.Чакаме да кажеш положителния резултат  Praynig  Praynig  Praynig

# 9
  • Мнения: 30
С теб сме !!!

 Praynig Praynig Praynig

# 10
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Благодаря на всички! Прегръщам ви.
Имам усещането, че този месец е моя.Не знам защо.Избраха ме да бъда наградена от Гръцкото посолство,с награда телефон, заради завидните ми познания в областта на гръцкия език  Crazy и на 5 декември съм там.Този месец също си купих и лаптоп, и наистина вярвам, че само бебето ми остава и вече много ще обичам ноември Blush
Това с гърдите за мен не е нормално, за пръв път ми се случва, даже не помня при предишната бременност дали имаше такова нещо- никак не е типично за мен.Преди 2 дни ме заболя малко корем и тъкмо се бях отчаяла, че ще дойде и нищо-надявам се скоро да не идва Flutter
И така, молете се заедно с мен да се осъществи мечтата ни  Praynig
Целуфки  Joy

# 11
  • Мнения: 2 005
Вярвай силно в това , което искаш и то ще се сбъдне  bouquet  bouquet  bouquet Дълго съм го желала и аз това и се сбъдна Joy Joy Joy Пожелавам го от сърце и на теб, миличка Hug Hug Hug Стискам ти палци  Praynig Praynig Praynig

# 12
  • Мнения: 340
Aманитка, щом това усещане с гърдите ти е ново, шансовете са доста големи. Ще стискам и аз силно палци, но си мисля, че има защо !!  Grinning Sunglasses Hug

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Аманита - казват че мойта седмична тема е на късмет - ако е така пожелавам ти късмет и в събота да кажеш на целия свят , че веча не те е страх! Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 7 201
Имаш и моята подкрепа! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Чакаме в събота хубавата новина! Peace

Общи условия

Активация на акаунт