Детски развлекателен клуб Бамби!

  • 3 350
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте на всички почитатели на детските развлекателни клубове!Реших да напиша това писмо за да ви се оплача или по скоро за да ви предупредя за явен проблем който съществува в един от въпросните клубове,а именно в  клуб Бамби намиращ се на територията на община Люлин-7микр.Ще ви разясня проблема като ви разкажа една ситуация на скоро случила се там в която главни герои бяхме именно аз,моят 16м. син,приятелката ми и нейният също толкова голям син.Случи се така,че решихме за пореден път да заведеме децата си на клуб където да поиграят на свобода в студената вечер и където ние техните майки да отдъхнем за 2 часа.След многобройни позвънявания във всички съществуващи клубове в Люлин единствения не ангажиращ клуб с частно парти се оказа именно Бамби.Часът беше 18.30.Именно тогава приключваше състояло се часто парти според информацията която ни беше подадена от там и клубът беше свободен за нашите деца.Отидохме в 18.30 ,бяхме посрещнати добре от 2 девойки,който ни настаниха в отделението за родители .Така поверихме децата си на тяхните грижи.Какво се случи.Случи се следното нещо:докато ние седяхме спокойно,консумирахме поръчата си и се наслаждавахме на заплатеното от нас свободно време се оказа всъщност ,че никой не се занимава с децата ни и никой не обръща внимание на това какво правят.Изчакахме да изтекат 2-та часа,заплатихме си всичко и когато дойде момента да напуснем реших да повдигна върпоса защо се е получило така и защо при положение ,че дацата ни бяха единствените в клуба и ние заплащаме за това не им бе обърнато и минутка внимание.Отвърна ми се следното нещо:ами след 18.30 ние не ги гледаме,а и днес имахме 4 партита и сме изморени (раб.време от 9 до 21 часа)   #Crazy
Е направо пощурях:защо тогава ми взимате парите,за какво плащам и ако се беше случило нещо на детето ми през това време ???????Отварям една скоба само да кажа,че разбира се децата бяха под наш родителски надзор!Отговора беше-просто една ехидна усмивка!И това ако не е безобразие.......Минутки след това съжалявах,че заплатих изобщо за престоя на детето си.Та нали товае целта на тези клубове-да забавляват децата ни!?Разбира се до сега не съм срещала подобен проблем във всички останали които сме посещавали.Съжалявам,че в сайта на клуб Бамби няма e-mail в който да изкажа разочарованието си и се надявам това което написах тук да достигне до шефката на клуб Бамби,а най вече да послужи като предупреждение към бъдещите посетители там! Имайте си едно на ум! Thinking

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Трябвало е да повдигнеш въпросът преди да изтекат 2-та часа и преди да си платила.
Не съм ходила в Люлин, в частност този клуб и не зная точно каква услуга предлагат.

# 2
  • София
  • Мнения: 619
Ами клуба си е както другите-услугите са им да забавляват децата,почасово гледане и т.н.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 074
Малко офф - ако си жена, смени си стрелката в профила  Peace

# 4
  • Мнения: 2 956
Трябвало е да се разправяте още като сте видели,че няма никой при децата.А не след като сте платили.

# 5
  • Мнения: 125
И аз не съм много доволна от тези клубове. Празнувахме ЧРД на малкия в един клуб в Св. Троица. Посрещна ме жена, която не беше хич любезна, гледаше много странно и другите майки, които бяха с мен, не допусна количките на бебетата да влезнат в заведението, те стояха отвън. А що се отнася до момичетата, които се грижат за децата- те и хабер си нямат от това как се гледа дете.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 493
Изобщо не разбирам ЗАЩО си платила? и ЗАЩО не си повдигнала въпроса още в началото, когато си видяла, че никой не обръща вниамние на децата?! Аз на твое място бих си тръгнала веднага или поне съ сигурност не  бих платила за подобна "услуга"....

# 7
  • София
  • Мнения: 17 591
А защо платихте!?
Мисля, че по-скоро щях да оставя поръчката, като пристигне, и да си тръгна с неплатена която и да било сметка. Като заплатят от джобовете си вашите поръчки, поне някакъв шанс има да помислят следващия път.

# 8
  • Мнения: 1 209
Здравейте, не искам да оборвам разо4арованието Ви от "Бамби". Това е един от малкото клубове, към които нямам особени забележки, на фона на останалите. Мисля , 4е следва да отправите оплакване към собственичката, към момента я познавам като много свястна. Доколко ще вземе мерки или ще намери другия път по- добри служители е друг въпрос.

# 9
  • Мнения: 4 841
Нищо не разбирам. Че защо чакахте да минат два часа, за да повдигнете въпроса? Или си пихте кафенцето на спокойствие, и накрая чак установихте (как?), че децата през цялото време са били сами? Защото аз когато оставям детето си в клуб или детски кът на магазин, първо стоя отстрани и ПОНЕ 15-20 минути наблюдавам как се чувства вътре и как се отнасят момичетата. Случвало ми се е и да си го взема обратно, ако преценя, че няма никакъв интерес от негова страна, или че момичетата нехаят.
Но да чакам два часа, и накрая да вдигам скандал - малко странно ми се струва просто.
(Не съм ходила в този клуб, говоря по принцип - била съм в поне петнайсетина други софийски клуба)

# 10
  • Мнения: 6 206
И аз не съм много доволна от тези клубове. Празнувахме ЧРД на малкия в един клуб в Св. Троица. Посрещна ме жена, която не беше хич любезна, гледаше много странно и другите майки, които бяха с мен, не допусна количките на бебетата да влезнат в заведението, те стояха отвън. А що се отнася до момичетата, които се грижат за децата- те и хабер си нямат от това как се гледа дете.
Много държа ако обичате да не слагате всички под един знаменател.

# 11
  • София
  • Мнения: 619
Zanda Ksurik - снимката е на момченце затова е със стрелка а не с кръстче,но мога и да го сменя Wink
amber,Yanche,BirdsFlu - през цялото време бях или аз или приятелката ми при тях.Още в началото казах,че всички останали клубове на територията на Люлин бяха заети от частни партита и нямаше къде да ги заведеме на друго място.А да стоят в къщи-та те полудяват(сами знаете от опит предполагам).Затова решихме да ги оставиме до края.Относно скандала - той беше накрая,но през цялото време им се намекваше чрез децата да поиграят с тях:-хайде маме ела с каката и поиграйте! или :- хайде маме попързаляй се с каката на пързалката.Те взимаха за ръчичка децата,отвеждаха ги в помещението за игра и отново се захващаха на сладки приказки.То не бяха тел.разговори,хилене и т.н.
harmony broken- и аз познавам шефката чрез сестра ми която празнува от 4г. РД на сина си там.Наистина е много мила-няма спор.Съжалявам,че я нямаше!Надявам се да вземе мерки и да разреши проблема с нехайните служителки(детегледачки).Оведомила съм и сестра ми за това,която на свой ред ми обеща да се погрижи да я оведоми.
BirdsFlu- с деца на тази възраст бихме ли могли да си пиеме кафенцето на спокойствие дори и да ги бяха гледали-аз не мисля!

Общи условия

Активация на акаунт