Май имам нужда от съвет

  • 3 018
  • 35
  •   1
Отговори
Реших да пиша тук, защото чета  редовно и имам нужда да споделя.Предпочитам да е с непознати, за да избегна натовареността и пристрастието, ако го направя с познати.
Малко  две години получих писмо от позната, с която се познавам покрай  работата на мои приятелки.Отношенията ни винаги са били добри, доколкото сме се виждали винаги за кратко и в компания или сме се засичали случайно по улиците.И двамата сме демонстрирали взаимни симпатии, но нищо повече.
Продължихме да си пишем и говорим и в ICQ. Тя ми разказа, че от последната ни среща се е омъжила, аз също разказах какво ми се е случило, говорехме си за работа  и тн.-въобще нормални отношения между хора, които се познават бегло от години.
Накрая, след около месец се срещнахме-отново съвсем нормално-като приятели, които излизат за по кафе в свободното си време, за да си поговорят.
Нещо обаче прескочи между нас-не беше очаквано, но беше помитащо.Чувствата бяха взаимни и поглъщащи.
След два месеца спряхме да се виждаме-тя  беше заета със сериозни проблеми с роднини, аз работех и двамата бяхме планирали летни отпуски.просто не успявахме да се видим.През есента от нея разбрах, че ще имат дете с мъжа си.
Както и да е -подддържаме нормални взаимоотношения-поздравяваме се за ЧНГ,ЧРД и тн с смс-и и нищо повече като контакт.
Преди две седмици получих съобщение в ICQ- "здравей, съжалявам ,че те изпуснах.как си ?"Отговорих на съобщението.
Вчера получих писмо:"Привет,
 Рядко намирам време да седна , извинявай, че не ти отговарям дълго време. Надявам се да си добре. Бих искала да те видя, но не зная дали ще се чувстваш добре в такава ситуация. Някак ми е трудно да пиша и си представям, че ако те гледам ще е по- леко...дали? Кажи ми как си?"Все още не съм отговорил нищо на това писмо.
Това е общо взето.
Моля за всякакви коментари и съвети в случая.
Аз лично не зная как да разбирам това, което чета.Не мисля, обаче, и че отношението ми е трезво и затова искам и други да анализират ситуацията.
Благодаря ви и ще отговоря на всякакви въпроси, който ще ви помогнат да ми кажете какво точно се случва.Имам нужда от чуждо мнение, гледна точка и помощ със съвети.

# 1
  • Мнения: 515
Според мен жената си има нужда от нещо като любовник, чук -чук и чао, така до след година, докато и умръзне пак мъжа, отново ще ти пише.Това е мое мнение

# 2
  • Мнения: 473
Аз лично тълкувам думите й като: "Не ти отговарям, защото не съм сигурна дали ще си съгласен да свириш втора цигулка". Какво очакваш да се случи между вас? Освен ти да страдаш аз не виждам друго. Нейната позиция също не я разбирам много. Женена съм за друг, ще му раждам дете, ама ми се ще и теб да те видя. Някак си странно ми е всичко. При всички случаи ти си й за разнообразие, ти внасяш свежа струя въздух и цвят в живота й като си мисли за теб по някакъв начин си разнообразява сивото ежедневие. Но нищо повече. Не се задоволявай с трохи любов, защото имаш право да получиш най-доброто!

# 3
  • Мнения: 515
Искам да добявя че преди време и аз имах такива неизживени любови,(такава си мисля че е вашето-Нещо като неизживяна тръпка), но вече след толгова години спрях да се питам дали е можело да стане нещо повече и т.н.

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Щом ще имат бебе, значи са я натиснали хормоните, може да е съдита на мъжа си и да търси някой друг ....
Свободни мацки бол, еби на воля, не се месе в семейства, че после стават скандали.
ти женен ли си?

# 5
  • Мнения: 516
Тя лесбийка ли е? Или ти?

# 6
Не  е имало чук-чук.Само чувства-изказани, споделени, пренебрегнати заради ситуацията.
Няма да имат бебе-вече го имат(би трябвало да е на около година).
Не съм женен.
И съжалявам  Cry - няма замесени лесбийки. Wink Разнополови сме-аз и тя

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
щом работата опре до чувства бегай. Макар че тука една торба мами ще кажат колко хубаво би им се отразило на тяхната връзка ....

# 8
  • Мнения: 516
Ozada4en, за мен ти си жена.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 176
Не виждам нищо нередно в думите й. Очевидно знае, че достатъчно я харесваш, за да ти скапе или усмихне деня /ако се видите/
И иска да си добре, в същото време както казваш и тя има симпатии към теб, може би на моменти има нужда да чуе просто мили думи, да напомни за себе си ...

# 10
фон Ужасон, за съжаление не съм жена.Все още съм мъж-поне по пол-по поведение за теб явно съм жена.
 И аз не виждам нищо нередно за мое съжаление-симпатиите бяха преди да си кажем, че сме един за друг.Не мисля ,че напомнянето е съвсем уместно или ми се иска да не е само напомняне

# 11
  • Мнения: 6 578
И какво точно те озадачава? Всеки човек има нужда от повдигане на самочувствието. Момичето има малко детe, за което се грижи, най-вероятно не ходи на работа и контактите й са ограничени. Е, що да не си докаже, че все още става пък и било то и с някоя стара симпатия и във виртуалното.
Има и вариант с мъжа й да се забавляват - я да видим този дали ще се върже и колко.
Съвети  newsm78 - помисли дали горното е възможно и дали ти харесва.

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 19:03 от Dincho

# 12
  • Мнения: 192
Ами пич както колегата по горе те съветва - кътвай я, щом си свободен мацки бол...Сложно е да се замесваш в семейни отношения, щом има и детенце сега то трябва да и е приоритета, не срещи с момци от нета.

# 13
  • Мнения: 3 153
Да ти кажа и аз смятам, че нещо й е скучно в брака, може и да си има сантимент към теб, но като цяло това е от еднообразие и скука. Казвам го от опит, защото и аз се закачам, като ми доскучее с 1 човек, който ми е тръпка и то неизживяна...........но да ти кажа, това ще е до време. Няма да си остави семейството, а като гледам ти си доста залитнал, така че не се занимавай, а учтиво я отрежи.

# 14
  • Мнения: 6 155
Две мъжки мнения и двете си заслужава да послушаш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт