Дрехи с марката NEXT и GAP

  • 4 802
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте ,мами понеже съм нова и пиша за първи път се интересувам някой правил ли поръчка от сайта на NEXT или GAP и дали въобще е възможно да се направи поръчка от България.?

# 1
  • София
  • Мнения: 847
Да, правила съм. Но доставка до България няма. Можеш да поръчаш с твоята кредитна карта, а дрешките да се доставят до твои приятели в Англия (за Некст), или в Щатите за Гап и те да ти ги препратят. Също така можеш да пазаруваш тези марки от Ebay - специално в английския се продават много дрехи на Некст, чисто нови. ЯВно ги купуват по намаления и после ги препродават, нещо такова.

# 2
У нас също продават техни неща, предимно суитчъри и блузи. Много са яки, но са с рязани етикети, защото са забранени за внос. Иначе аз звънях до ГАП и оттам ми казаха, че политиката им е да завладяват големите пазари, какъвто засега не е българският.

Ако те интересува мога да ти кажа едно две магазинчета, в които продават подобни неща...

Имаше и такава тема преди време за рязаните етикети може и оттам да видиш нещо

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Това,което се продава у нас няма нищо общо с действителността.Минало е покрай Гап и Некст Peace

# 4
Това,което се продава у нас няма нищо общо с действителността.Минало е покрай Гап и Некст Peace

Chocha, ne che iskam da se zaqjdam s teb, no edna priqtelka se warna lqtoto ot USA i donese na men, maja mi i malkata bluzi GAP. Po-kasno wzeh ot tezi, koito kazwam s rqzanite etiketi...

Ne mislq, che ima razlika, no e wapros na mnenie i nai-veche na wnushenie...

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Освен етикетите нещо друго съвпадаше ли?Моделите бяха ли като тези от колекцията на Гап за сезона?Гап не шие веч в Бг и ако на някои блузки,които са им сложили етикета го наричат Гап?!Аз също не искам да се заяждам,но мойто внушение е ,че Гап и Некст в Бг оригинален няма

# 6
Мисля с това да приключа,
Това, че се намират на българския пазар, не значи, че се шият тук. И в двата магазина, в които ходих ми казаха, че са турски. Аз вярвам, защото не мраднаха при пране, а и ако са шити тук, няма да имат нужда да им режат етикетите.
А за това, че са по-стари модели, е така, но пък, аз не държа да я обличам с последен писък нана модата.

Simple Smile Shocked

# 7
  • София
  • Мнения: 847
Със сигурност оригинални на Гап бяха едни поло-блузки с човечета на хорце (колекцията зима 2004-2005), едни бледорозови с къдрички на ръкавите и като цяло блузките - памучни с дълго ръкавче. С очите си съм виждала купени от сайта и от тук, както и полото с човечетата го видях в Лондон същото, а нашето беше купено от Димитровградския пазар  Mr. Green . Но това беше преди 2-3 години. Вече не се шият в БГ, а наистина етикетът Гап се слага на разни всевъзможни блузи и блузчици... Както и разни смешни модели на рокли и жилетки от трико (платът е на Гап, моделите на някой нашенски "дизайнер"). Също така турските H&M също са истински, защото пак съм ги виждала едно към едно в магазините извън БГ.
За Некст нямам инфо, но каквото съм купила от тук, никога не съм го виждала на сайта им.

# 8
  • Мнения: 147
    Колкото и да е странно, видях в Kaufland блузи за момче Next преди няколко дни, не знам дали са оригинални,  не мога да позная.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Това,което се продава у нас няма нищо общо с действителността.Минало е покрай Гап и Некст Peace

Chocha, ne che iskam da se zaqjdam s teb, no edna priqtelka se warna lqtoto ot USA i donese na men, maja mi i malkata bluzi GAP. Po-kasno wzeh ot tezi, koito kazwam s rqzanite etiketi...

Ne mislq, che ima razlika, no e wapros na mnenie i nai-veche na wnushenie...


Момичета, ако разрешите и аз да се вмъкна в разговорът ви. В България оригинални дрешки на тези марки има, зависи от къде се внасят. Ние в нашите магазини продаваме на тези марки и др. американски, френски, белгийски, които са шити на ишлеме в Тайланд и са наистина оригинални. Качеството им е неуспоримо и не са от стари колекции, а са или с рязани етикети или бракувани от самите марки, заради това, че са им зашити несъответстващи с размера етикети например.

# 10
Благодаря ви момичета за изчерпателните отговори, значи ще си търсиме по нашите магазини дрешки с тези марки.Понеже разглеждах  тези сайтовете и много ми харесаха и реших да видя дали не може по мързеливия начин  да си пазаря от там,ама уви не става Sad

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Ако намериш някъде като от сайта ,пиши и аз да ходя да купя Peace

# 12
А,далече съм от мисълта ,че ще са като от сайтовете Simple Smileама какво да се прави ще трябва да се  задоволим и с тези който продават по нашите магазини Hug

Общи условия

Активация на акаунт