Отказвали ли сте секс на мъжа си....

  • 3 601
  • 54
  •   1
Отговори
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Отказвали ли сте секс на мъжа си ,за да го "накажете" за нещо? Mr. GreenИ въобще има ли полза от нещо такова или си е игра на нерви?  Twisted Evil


# 1
Отказвали ли сте секс на мъжа си ,за да го "накажете" за нещо? Mr. GreenИ въобще има ли полза от нещо такова или си е игра на нерви?  Twisted Evil




Аз лично бих изсексила половинката точно за наказание - пък и е добър вариант за спадане на напрежението  Mr. Green

Това с 'боленето на глава' е клише. При това тъпо. А и не мисля, че ще има положителен ефект.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 268
За мен е грешка. Да откажеш, защото си му ядосана и в момента не ти е до секс, камо ли пък с него е едно, но да го ползваш като наказание е съвсем друго. Излиза, че когато пък го правите ти един вид го "награждаваш" за нещо. Simple Smile Не е много в ред, нали?
Дълбоко се съмнявам да има полза.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 825
Отказвала съм, когато не съм имала настроение, а не за наказание. Тъпо ми се вижда това с наказанието.

# 4
  • Мнения: 46 438
Не. Така бих наказвала и себе си  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 186
Най-редовно му отказвам, но не за да го накажа за нещо или защото съм му се ядосала......отказвам му защото или съм много изморена или защото наистина не ми се е правело секс Peace

# 6
  • Мнения: 474
Отказвам само когато не ми се прави секс.......

# 7
  • София
  • Мнения: 3 064
Когато не ми се прави, да, макар, че понякога апетитът идва с яденето Sunglasses Но с "педагогическа" цел  -  никога, глупаво ми се вижда.

# 8
  • Мнения: 1 521
Отказвала съм, когато не съм имала настроение, а не за наказание. Тъпо ми се вижда това с наказанието.
и аз така

# 9
  • Мнения: 5 401
Отказвала съм само когато не ми се прави, а това се случва рядко.  Wink  Embarassed

# 10
  • Мнения: 3 153
Не бих казала, че съм отказвала, но като ме ядоса, просто не ми е до секс. С цел наказание не мисля, че е много умно да се ползва.

# 11
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Ами то ,това е.....Ядосана си и обидена и нямаш желание за близост.Само ,че на мен ми минава бавно и според него е един вид наказание.Как да му мине през дебелата кратуна мисълта,че някои хора не забравят за два часа

# 12
  • Мнения: 474
Ами то ,това е.....Ядосана си и обидена и нямаш желание за близост.Само ,че на мен ми минава бавно и според него е един вид наказание.Как да му мине през дебелата кратуна мисълта,че някои хора не забравят за два часа

А, де........  newsm78

# 13
  • Мнения: 3 641
Не се сещам за такъв случай. Всички оферти се приемат. Понякога се дърпам отначало ,ама колкото да разпаля интерес ,че той така обича. Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 978
За мен е грешка. Да откажеш, защото си му ядосана и в момента не ти е до секс, камо ли пък с него е едно, но да го ползваш като наказание е съвсем друго. Излиза, че когато пък го правите ти един вид го "награждаваш" за нещо. Simple Smile Не е много в ред, нали?
Дълбоко се съмнявам да има полза.
И аз. Отказвала съм му когато не ми е било до секс

Общи условия

Активация на акаунт