Безплатни ринг-тонове?

  • 79 983
  • 30
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Дайте линкове към безплатни ринг тонове за gsm-и, ако може - с добра търсачка, да има саундтрак, български, руски...

# 1
  • Мнения: 2 161
http://www.mobile9.com/
Но на мен не ми харесва.Използвам го за сваляне на картинки и теми.

# 2
  • Мнения: 492
Айде и от мен - wap.xtel.com.ua - руски сайт за Nokia, но някои песнички звучат добре и на други.От този сайт може да влезеш през телефона, но и да разгледаш първо в нета да си избереш. Другия за който се сещам е xaxowap.hit.bg/index.wml.

# 3
  • София
  • Мнения: 38 210
data.bg  Ама влизаш през търсене и се логваш! Търсиш си по имена. Има много mid - ита, за които някои балъчки /като мен/ си плащат и по 2.40 Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 161
Аз сама си правя мп3-ките за телефона.Режа си песничките както ми харесват и готово.кой използва още миди?Никой.

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 38 210
Аз сама си правя мп3-ките за телефона.Режа си песничките както ми харесват и готово.кой използва още миди?Никой.

Кажи с кво го режеш де? Бях чувала че с нерото ставало.

# 7
# 8
  • Мнения: 2 161
Аз сама си правя мп3-ките за телефона.Режа си песничките както ми харесват и готово.кой използва още миди?Никой.

Кажи с кво го режеш де? Бях чувала че с нерото ставало.
С една много по-елементарна програмка.Сега ще ти я покажа,момент.

# 9
  • Мнения: 2 161
MP3.To.Ringtone.Gold от data.bg

# 10
  • Мнения: 80
http://gsmzone.haskovo.net/new/
супер як сайт за безплатни мр3,картинки и тн

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
С Неро и аз режа песни, направих си хубави рингтонове така. Но винаги има нещо интересно, което да свали човек Simple Smile
По име ми е трудно да търся - докато не го видя, може и да не знам, че го искам Grinning

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Благодаря Simple Smile Намерих си хубави ринг тонове. Харесва ми, че са не само рязани, но и обработени (почват по-тихо и заглъхват в края).

# 13
  • Мнения: 5 370
Бу, и аз съм ЗА рязането като Шанел. Ако искаш-мога да ти хвърля на Скайп-когато се прибера у дома и си платя нета, де, списък с мои готови песнички. А те са сигурно над 30.
И програмката мога да ти метна, на мене ми я беше дала съфорумка. Много съм доволна, всеки ден си избирам някакво ново парче да ми звъни. Имам всякакви стилове-ОТ Куин-през Депеш-Джордж Майкъл-та до един гръцки хит, който в момента ме под-лу-дя-ва. Party Party

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Жоз, аз си режа с Неро. Търся готови, обработени рингтонове (вж. един пост по-горе)

Общи условия

Активация на акаунт