Стрии!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 901
  • 14
  •   1
Отговори
 Момичета,днес от аптеката до Авенюто си купих  втора кутия от ампулите на Лиерак за стрии,защото съм поразително доволна.Едната ампул стига за две мазания,а цялата кутия за месец.Стриите по корема видимо ми се затвориха ,а най-малките ми се заличиха напълно.Споделям това с вас,защото съм много щастлива и ако някое майче има съите като моите стриййки,да знае че вече има лек!!!

P.S.Не знам в кои други аптеки в Пловдив можете да ги откриете,но  в двете  "Авеню" мацките казаха,че ги поддържат непрекъснато.Между другото,скоро мами от Пловдив,можем и да си поръчваме стока по интернет от тези аптеки.Супер!!!!
Питах ги и за антицелулитен крем и ми предложиха  два-на Лиерак пак и на Рок.Но на Рок е спрей с пръскало като на дезодорант и не знам дали няма да се развали помпичката .Ако някоя от вас е ползвала нещо,нека пише!!!!

# 1
  • Мнения: 4 585
Питай в Красива мама.
Те имат повече стрии и повече опит в борбата със стриите.
Там питай за xenia, тя знае всичко.

# 2
  • Мнения: 174
Az vse o6te nqmam strii i izpolzvam olioto na jonsons baby za da predodvratq poqvata im.Vav 6 mesec sam i ve4e sam ka4ila 10 kg. a nqmqm nito edna striq.

# 3
  • Мнения: 516
Стигне ли положението до кремчета против стрии и целулит, пиши го бегало.

# 4
  • Мнения: 162
              И аз нямах, но като родих веднага цъфнаха. Ще проверя този Лиерак. Каква е цената?

# 5
Стриите ми се появиха в 9 месец.Вечер корема ме сърбеше адски и сутрин се събуждаш със стрии.Интересното е че се мажех с Мустела,по-късно и с Галеник,но истината е че зависи каква кожа имаш.Сега ако мога да се върна назад ,сигурно и с маз бих зе мазала.Дано сега тези ампули продължат да имат толкова добър ефект.

# 6
Ако отидеш в аптека Авеню,ще "изкяриш" и доста мострички на каквото си пожелаеш.Не е срамно в крайна сметка,нали Embarassed Mr. GreenЦената им е 67 лв,но ако имаш късмет,можеш да ги намериш в промоция и да са на много по-ниска цена.

# 7
  • Мнения: 516
Абе ти да не си собственичката на тази аптека? Mr. Green

# 8
Чул те Господ!!!!!!!!Ама за съжаление не съм.Просто в Пловдив е липсвала такава толкова години и така силно ме впечатли всичко в тази аптекаи много съжалявам,ако съм предизвикала такива мисли,наистина.Исках само да помогна.Дълги години пазарувах от аптеката под нас,в която винаги са ми записвали заявката и съм чакала да я заявят от доствачика.Друго е като влезех и потънеш в стоока,нали?

# 9
  • Мнения: 145
flebodia, би ли казала как се казва аптеката .. "Авеню" или е до Авенюто  newsm78
Имат ли сайтче или тепърва ще правят такова за поръчки.Когато имаш инфо би ли споделила?

# 10
  • Мнения: 337
Момичета , а някоя от вас ползвала ли е кремчето на Мустела за заличаване на стрии и ако има такива бихте ли споделили имаше ли ефект

# 11
  • Мнения: 48
Ако отидеш в аптека Авеню,ще "изкяриш" и доста мострички на каквото си пожелаеш.Не е срамно в крайна сметка,нали Embarassed Mr. GreenЦената им е 67 лв,но ако имаш късмет,можеш да ги намериш в промоция и да са на много по-ниска цена.

Колко ампули са на тази цена и за колко време стигат? Тези ампули за профилактика ли са или се използват, когато вече имаш проблем? Аз съм бременна в 6-ти месец, мажа се всеки ден, но въпреки това ми излезнаха няколко гадни стрии  smile3514

# 12
  • Мнения: 2 100
flebodia ти е отговорила на въпросите още в първия си пост

# 13
  • Мнения: 2 100
flebodia, в описанието на тези ампули пише:

Ампулата се разделя на 2 равни части: 1/2- сутрин и 1/2 - вечер, и се  нанася  върху съществуващите стрии с леки масажни движения, в продължение на 8 седмици.

Това е доста обнадеждаващо и във времеви и във финансов аспект  Peace

# 14
  • Мнения: 1 483
Дори лекарите в Пълна промяна казаха,че стриите НЕ се премахват по никакъв начин Cry

Така,че с ампулите май е внушение.

Общи условия

Активация на акаунт