заличаване на блонд..?

  • 709
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
здравейте, имам един доста гаден и за мен голям проблем, бях си направила бритона рус със блонд, сега както е подерно кичури с въображение, но вече неискам да съм така и се боядисах само бритона ми със боя като цвета на косата ми,но след второто измиване ми бадна боята и сега не съм светло руса,може да се каже опушено руса,но искам да си ми е кестеняв бритона ,може ли да ми кажете нещо с което ще се махне блонда или би се заличил,май бях чувала че от газ бадя боята,мислите ли че блонда ше падне???

# 1
  • Мнения: 4 435
Блонда не пада,понеже той не остава по косъма.Просто си боядисай още няколко пъти бритона и ще стане.Понеже косъмът е обезцветен му трябва няколко пласта да се наслои и няма да пада. Peace

# 2
  • Мнения: 9 865
Блонда не е ли всъщност е "русата" ти коса, съмнявам се да падне, по-скоро трябва да го боядисаш в по-тъмен цвят с трайна боя и да се пробваш да го изравниш с цвета на косата си. Защо не отидеш на фризьор, те обикновено се справят успешно с такива казуси?!

# 3
# 4
  • Мнения: 420
по скъпа боя ли да използвам, аз бях се поядисала със престиж но падна на втория път, за боя ще ме посъветвате ли?

# 5
  • Мнения: 4 435
по скъпа боя ли да използвам, аз бях се поядисала със престиж но падна на втория път, за боя ще ме посъветвате ли?


Няма значение боята толкова много,когато е бил обезцветен косъма.Все пак вземи някоя с по-голяма покривност.Нека другите да кажат,понеже аз се правя в салон.И се боядисай няколко пъти през определен интервал от 1-2 седмици примерно.И всичко ще е наред.

# 6
  • Мнения: 9 865
Престиж е покривна боя, но явно си била доста руса. Това дали боята е по-скъпа не знам дали ще окаже влияние в този случай, но все пак може да вземеш едно Палете или пък както ти казах и предния път да отидеш в салон, защото там боите се бъркат по различен начин, слагат се окислители с различни % и има голяма вероятност да си решиш проблема от веднъж и не за много пари.

# 7
  • Мнения: 765
Ще ти прозвучи абсурдно, но пробвай с без-амонячна боя, по възможност Лореалска.

# 8
  • Мнения: 420
така ли да кажа на продавачката, без-амонячна и също така на каква цена е..

# 9
само не слагай газ, че има опустошаващо влияние върху изрусени коси  Peace

# 10
  • Мнения: 9 865
така ли да кажа на продавачката, без-амонячна и също така на каква цена е..

Около 15 лв., може да е повече. Безамонячнте на Л'ореал са серия Кастинг и серия Опен Колор, която е с ниско съдържание на амоняк.

Но по принцип тези бои са по-слаби и по-нетрайни ососбено върху третирани вече коси... Все пак може да се изненадаш Simple Smile, пробвай!

# 11
  • Мнения: 420

[/quote]

Около 15 лв., може да е повече. Безамонячнте на Л'ореал са серия Кастинг и серия Опен Колор, която е с ниско съдържание на амоняк.

Но по принцип тези бои са по-слаби и по-нетрайни ососбено върху третирани вече коси... Все пак може да се изненадаш Simple Smile, пробвай!
[/quote]

Beth ти изненадвала ли си се, защото малко ме е страх да не би да се иненадам неприятно...
Имам и още един въпрос окислителите на всички бои еднакви ли са, защото имам окислител от блонд и кафява боя,ако ги смеся ще се получи ли...?да започна от днес със серията боядисване на бритона..

# 12
  • Мнения: 9 865
Нимой смесвай неща, за които не е предварително указано, че могат да се смесват.
Изненадата от безамонячната боя е, чеможе да се окаже по-трайна. Аз не ползвам безамонячни бои, защото се боядисвам в цветове коренно различни от натуралния ми и тези бои не ме ловят. Пробвах веднъж, миналия път при фризьорката, но цветът падна около два пъти по-бързо. Не прави повече експерименти, купи си боя в комплект с окислител за да няма после "заличаване на незаличимото..?"

... и избери цвят с един тон/нюанс по-тъмен от това, което искаш да постигнеш за да може като се поотмие да не блесне "златото" отдолу. Успех! Мини да кажеш какво се е получило.

# 13
  • Мнения: 765
 Когато аз исках да залича русото ми сложиха първият път амонячна и след това без- амонячна и се изненадах- да  Grinning . Само че ми го направи фризьор с професионален Лореал, не знам тези по аптеките дали са същите, но със сигурност са на един принцип. Пробвай.

# 14
  • Мнения: 1 800
Бретонът ти е без пигмент, за това тъмната боя не може да държи. Трябва да върнеш пигмента първо и тогава желаният цвят. Спага се първо боя, която е междинен чвят на това което си в момента и желания. Осигури, че не използваш боя на която пише пепеляво, аш, неутрално. Трябва ти топъл цвят, нещо което съдържа червено, тогава кафявия сложи.
Защо не отидеш на фризьор, само бретон е, докато пробваш 10 бои, за да се получи, толкова ще платиш при фризьора Peace

Общи условия

Активация на акаунт