раничка

  • 692
  • 6
  •   1
Отговори
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте

Вчера ходих за първи път след раждането на лекар и се оказа че от раждането съм получила раничка която трябвало да се гори SickДок иска другия месец да отида за резултатите от цитонамазката и да изгори раничката #CrazyМоля ви кажете каква е тази процедура,боли ли,колко трае може ли да се закупи упойка ако боли и др.

МНООООГо ме е страх.Дано някоя от вас знае нещо повече Cry

# 1
Моята раничка я обгориха с лазер и процедурата трае най-много 5мин. По време на обгарянето чувсвташ тежест ниско долу.Не е страшно,но съм чувала,че по малките градове ги обгарят с ток и процедурата е много болезнена.Разбери с какво ще   ти горят раничката.

# 2
  • Мнения: 277
На мен ми гориха с ток преди 4-5 г. - не боли! Има неприятно усещане, нещо като боцкане, и това при положение, че раничката ми беше колкото 50 ст. Успех!

# 3
  • Мнения: 3 146
Процедурата не е точно горене, а се разгражда тъкънта на мястото. Не боли, не се притеснявай изобщо!!! Нищо страшно не е ! Hug

# 4
  • Мнения: 1 475
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24165.0 

Ето в тази тема е изписано много по въпроса!

# 5
  • софия
  • Мнения: 105
Не се притеснявай не боли много,то по скоро е като ти дойде когато много те боли е малко по силна от тази ама се трае.На мен ми я обгориха с топлина и преди това док.ми сложи  някаква упойка май на самата матка нз.,попитай твоя имали  такъв вариант.
Знам,че сега си мислиш ,че е нещо много страшно аз преди самата процедуря бях изперкала от страх и дори док.се изсмя като му казах,че ме е страх.Ама се трае надявай се да е един път горенето и така. Praynig Hug

# 6
  • Мнения: 1 029
petq, не се притеснявай процедурата не е много болезнена, а и трае само няколко минути.Аз 3 пъти съм горила рани4ка,която се оказа доста упорита, но в края на краищата изчезна.Гориха ми я с ток първия път (безуспешно) а след това с ултразвук мисля.бъди сигурна , че колкото и да е неприятна процедурата,най-доброто решение е изгарянето,сигурно знаеш какви проблеми може да донесе една неизлекувана раничка

Общи условия

Активация на акаунт