Относно детските играчки след 1год.

  • 437
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Какви детски играчки купувате или давате на децата да си играят.Упътването в/у кутиите за годинките не е най-удачното май?

# 1
  • Мнения: 5 362
Незнам защо никой не ти е отговорил newsm78
Толкова играчки могат да се изброят.....
Обикновено на тази възраст са интересни всички други неща,освен детските играчки,но все пак...да ти отговоря Grinning Калина обичаше да си играе с музикални играчки.И въобще с всякакви мърдащи и правещи нещо (от пари за батерии кола да си бях купила вече ooooh! )

Упътването на опаковката не съм го гледала никога.Купувам,каквото ми хване окото Peace

# 2
  • Мнения: 110
И аз купувам музикални и светещи,последната беше едно много сладко камионче,вътре с различни животни,които като ги натиснеш и издават звуци,бебка много му се кефи има го в Хиполенд Heart Eyes

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз внимавам да няма малки части, които Стиви да лапне - това моето дете има изненадващо голяма уста  ooooh!
Сега новата мода при сина ми е дървено влакче, локомотива и вагоните се прикачат с магнити и във вагоните нареждаме дървени животни. Цял ден седим на пода и возим всички животни по гарите им.

# 4
  • Мнения: 5 401
За рождения му ден купихме Ди Джей пиано на Чико, в което малкия е влюбен. Напоследък му купувам много книжки и колички, които гони с настървение. Хвърлила съм око и на разни дървени играчки, които ми сте струват много интересни. За Коледа мислим да му подарим люлеещо се конче.

Общи условия

Активация на акаунт