разположение на гънките на ръчичките

  • 431
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте мами, може ли да ми кажете дали е проблем това, че гънките на ръчичките на малчугана се разминават като бройка, т.е. на едната ръчичка е с една по-малко, а на крачетата му са симетрични една спрямо друга, май някъде бях чела, че трябва да са еднакви. Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 1 032
До колкото си спомням, важни са гънките на крачетата. Мисля, че тези на ръчичиките нямат значение. АЗ май никога не съм обръщала внимание на ръчичките на дъщеря ми докато беше бебе  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 883
Не се притеснявай.На нас на краката ни се разминават гънките, понеже сме доста дебелички. Grinning От както сме се родили. Никол се роди 4.300 , а на два месеца беше 6.400  Сега чакам с нетърпение другата консултация. А какво казва вашето джи пи ? Нащо ни каза ,че не е проблем.

# 3
  • Мнения: 34
Здравейте, аз не съм се обаждала на педиатърката, понеже забелязах тези гънки снощи, а пък и на нея нещо не разчитам-винаги няма проблем за каквото и да е, все пак на 27 сме на ваксина и ще я попитам и ще Ви пратя отговора й.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Абсолютно никакво значение няма как са разположени гънките Peace
За луксациите се гледа на ехограф!Това важи за краката!

# 5
  • София
  • Мнения: 593
Нямат значение изобщо ,ако ще си по-спокойна поискай направление за ортопед.Вече не им се броят на педиатрите така че ако случайно твоят се запъне можеш спокойно да настояваш Peace

# 6
  • Мнения: 34
говорих с педиатърката, няма никакъв проблем, дори ако има такъв случай и със крачетата, отдавна не се е практикувало такова сравнание

Общи условия

Активация на акаунт