Имам спешна нужда от помощ - бригада/фирма майстори в Пловдив?

  • 539
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 077
Във вихъра на ремонта сме...само дето човекът, който се зае с баня-коридор-кухня (къртене, редене на плочки и т.н.) работи много бавно (но хубаво) и както се очертава, ще живеем като аборигени поне месец. Нямаме къде да си измием зъбите, да се изкъпем, да се храним. Имаме нужда от фирма или препоръчани майстори за ел. инсталацията като начало и после за всичко останало - дето се вика, да влезнат, да наредят теракота, да направят банята и кухнята.
Моля, ако имате познати или изпитани майстори в областта, дайте координати.
Търся наистина хора с препоръки. Не искам после да си чукам главата в стената задето съм се доверила на чужди хора, работещи некачествено.

Благодаря предварително...

# 1
  • Мнения: 1 792
охх миличкаа проблема ти е голям наистина.да ти кажа много е зор да намериш хора които да работят качественно и бързо.ние сега сме на този етап-изолация ,шпакловка.плочки и паркет и половината неща ни ги прави един познат идва след работа ама поне в близкия един месец няма да е свободен защото през деня си има обекти а вечер е в нас.ако приключи по навреме и ако съм доволна веднага ти го пращам.а  за паркет ползваме една фирма ако ти трябва кажи ще ти дам телефони.успех мила. Hug

# 2
  • Мнения: 9 077
Ох, злато, и ти си в мойто положение явно - вечерно време работят майстори Crazy
До паркета още не сме стигнали, то за там май най-лесно...
Благодаря ти, че се включи Hug
Май ще си караме и ние с вечерняи майстор, пък поне ще стане както трябва Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт