Продуктите на LR Cosmetisc?

  • 77 484
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Някой ползвал ли е продуктите им?
Би трябвало да са МЛМ-компания подобно на Орифлейм.
Снощи случайно се озовах на едно ревю, на което представяха продуктите им. Не знам дали са толкова качествени колкото ги представят, но презентацията беше пълна боза. Бяха се постарали откъм хореографа, но на водещата очевидно не и достигаха думи, та се налагаше да компенсира бедния речник със селяндурско кокетничене и чупки в кръста. Споменаха, че фирмата е германска, но така и не се разбра защо я представиха грък и кипърец (може би са от тамошния филиал?) Докато манекенките дефилираха с продуктите, уж трябваше да върви и презентация от проектор, но вместо това на стената се прожектираше до болка познат екран на Уиндоус с много икони. Представените коафьор и гримьор се опитаха да кажат някои съображения за актуалната мода на такъв диалект, че подразниха дори и мене закостенелия старозагорец.
Сигурен съм, че 90% от присъстващите въобще не разбраха, как ще се разпространяват продуктите. Те и без това повечето хора бяха там за да поцъкат с език докато внучето (детето) им дефилира на сцената. Но и информацията от организаторите се изчерпваше с няколко пъти повтореното, че ще ги намерим при Симеон (или както там се казваше съответния господин - не си спомням точно).
Никой не се сети да предложи мостри или възможност да се закупят продуктите или поне да се видят по-отблизо.
Сигурно ще си помислите, че са раздали дипляни? Няма такова нещо. Добре, че поразрових из интернет и им намерих сайта. Оперират в много държави, но поддръжка за България все още няма. Както и да е поувлякох се. Просто изразявам недоумението си как една нова за страната марка може да бъде представена по този начин и същевременно да се осведомя за преки впечатления от самите продукти, ако някой/някоя от вас има?
И друго нещо - като гледам колко продукти се предлагат с алое вера, се питам колко са световните запаси от това растение?

# 1
Значи това в Стара Загора не е било презентация , презентацията е тази седмица и в София. Работя в Гърция а сега вече в София и не знам в Стара Загора  да е имало такова нещо -били са там хора от филиала в Гърция но основното е било представянето на ЛР а не да се набират дистрибутори и да продават от продуктите.

# 2
  • Мнения: 452
като гледам нещо подобна на Орифлейм май ще да са

# 3
  • София
  • Мнения: 2 181
Имам един продукт,пяна за лице,която ми я донесе приятелка от Испания.Мноооого съм доволна и тъкмо тия дни се рових,за да разбера дали мога да си я взема отнякъде,така че за мен темата е много полезна.

# 4
  • София
  • Мнения: 500
Дам с тва алоееее нали има и "Алое Вера "сега и това ...

# 5
  • Мнения: 657
по принцип нямам нищо против тази фирма,много ми я хвалиха и като отидох на представянето в шератон поръчах си за 30 евро козметика че да стана представител,още на самото представяне бях разочарована от превода,но навсякъде се случва,та като си поръчах нещата от една представителка на фирма,попълних там документ и тя ми каза че в края на другата седмица ще пристигне,а ние точно в петък трябваше да пътуваме,ама викам до тогава вече сигурно ще е пристигнало.Да ама не,пристигна в началото на по-другата седмица,и понеже мен ме нямаше в софия само мъжът ми ,той взима колета,ама не погледнал вътре и като си дойдох отварям аз star box,кутията с мостри на парфюми а там едното местенце празно,някой си е присвоил парфюмчето,понеже и самите мострички са по-големки,та ето как започва една фирма работата си в България,и то фирмата не е виновна...повече нямам коментар

# 6
  • Мнения: 12
по принцип нямам нищо против тази фирма,много ми я хвалиха и като отидох на представянето в шератон поръчах си за 30 евро козметика че да стана представител,още на самото представяне бях разочарована от превода,но навсякъде се случва,та като си поръчах нещата от една представителка на фирма,попълних там документ и тя ми каза че в края на другата седмица ще пристигне,а ние точно в петък трябваше да пътуваме,ама викам до тогава вече сигурно ще е пристигнало.Да ама не,пристигна в началото на по-другата седмица,и понеже мен ме нямаше в софия само мъжът ми ,той взима колета,ама не погледнал вътре и като си дойдох отварям аз star box,кутията с мостри на парфюми а там едното местенце празно,някой си е присвоил парфюмчето,понеже и самите мострички са по-големки,та ето как започва една фирма работата си в България,и то фирмата не е виновна...повече нямам коментар
Много странно...Аз съм поръчвала много пъти и досега не съм имала проблем,може би наистина са имали много поръчки,както дочух...Както и да е това не ги оправдава,Обадете се на тел,който имате за връзка,има български оператор и дано да се коригира грешката.Колкото до закъснението винаги ми пристигат колетите до 3 раб.дни.

# 7
  • Мнения: 657
по принцип нямам нищо против тази фирма,много ми я хвалиха и като отидох на представянето в шератон поръчах си за 30 евро козметика че да стана представител,още на самото представяне бях разочарована от превода,но навсякъде се случва,та като си поръчах нещата от една представителка на фирма,попълних там документ и тя ми каза че в края на другата седмица ще пристигне,а ние точно в петък трябваше да пътуваме,ама викам до тогава вече сигурно ще е пристигнало.Да ама не,пристигна в началото на по-другата седмица,и понеже мен ме нямаше в софия само мъжът ми ,той взима колета,ама не погледнал вътре и като си дойдох отварям аз star box,кутията с мостри на парфюми а там едното местенце празно,някой си е присвоил парфюмчето,понеже и самите мострички са по-големки,та ето как започва една фирма работата си в България,и то фирмата не е виновна...повече нямам коментар
Много странно...Аз съм поръчвала много пъти и досега не съм имала проблем,може би наистина са имали много поръчки,както дочух...Както и да е това не ги оправдава,Обадете се на тел,който имате за връзка,има български оператор и дано да се коригира грешката.Колкото до закъснението винаги ми пристигат колетите до 3 раб.дни.
за закъснението няма проблем,случва се,а що се отнася за липсващото парфюмче трябвало е да се обадя още като пристигна стоката,но съпругът ми изобщо не е погледнал в кашона а 5 дни по късно да се обадя никой няма да ми повярва си мисля,също така имам един въпрос ако в бъдеще реша да си поръчвам тази козметика,как ще  докажа на фирмата че съм сътрудник за да мога да ползвам намалението за сътрудници,никъде не ми пише номера

# 8
От снощи ме атакуват на тази тема. Чист мулти левъл маркетинг си е. Кълнат се, че е супер качество, но когато им зададох въпроси за законността на присъствието в България, сертификати, описание на съставките, странични ефекти и т.н., плюс превод на етикета на български, удариха на камък. Мълчат и казват, че ще търсят отговор. Наистина идат от Гърция и Кипър. Има ги в Румъния. Цените са височки. В София презентацията ще е в х-л Родина в 16.00ч. в неделя сега. Който иска да иде - гъркиня ще говори с преводач. Каталогът им е леко преведен с граматични грешки на български и цената на регистрацията е 50 Евро.

# 9
  • Мнения: 132
Записвам се да следя темата. Peace

Има ли други, които могат да споделят впечатления от продуктите?

# 10
  • Мнения: 657
ами сега след като съм пробвала почти всички мостри на парфюми,понеже имам star box мога да кажа че имах други очаквания,трайността на парфюмите е малка -поне на женските,на avon има парфюми които са по трайни а се очакваше да е обратното,от пастата за зъби съм доволна-получава се много пяна

# 11
  • София
  • Мнения: 2 044
Без да искам и мен ме направиха сътрудник EmbarassedПросто си поръчах от един познат алоето което е за пиене и като ми дойде колета видях че са ми пратили много брошури,цени на сътрудник.Алоето го пие мъжа ми не мога да дам отзиви,аз ползвам някакъв душ гел не е лош.Но нито имам време нито желание да се занимавам с дистрибуцията им,така че ще си поръчвам само ако нещо ме интересува Laughing

# 12
Здравейте
Не знаех че вече толкова хора са запознати с продуктите на LR.Майка ми в е Гърция и тя ми предложи да съм сътрудник,за да си докарвам допълнителни доходи.Аз не си падам по такива работи и естествено бях скептично настроена,но като дойдоха продуктите и започнах да ги ползвам,вече съм на севсем друго мнение.Наистина са качествени.Незнам дали на всеки ще се отразят толкова добре,но аз съм доволна.По скъпички са - да,но ги ползваш по дълго време.
И малко разяснение да внеса.Компанията е немска - да,представя се от гърци защото правата за балканския полуостров са взели те.
И за госпожата или госпожицата която повдигна въпроса за Star box , висчки идват с едно празно място за допълнителна мостра, никой не ви е ощетил.
Да спомена и за поръчките,как се правят,в първия ви колет с продукти който получите има фактура на която е написан кода,а в ценоразписа за съдрудника отзад е описано как да се прави поръчката (по какъвто начин ви е удобно).След като направите първата си поръчка ще получите и персонален код с който ще можете да следите поръчките си в сайта.Там всичко е на български.
Толкова от мен.Приятно и ползотворно изкарване на всички който ще ходят на 21.01 в София на педставянето.

# 13
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Sick Sick SickМодераторите как не са минали от тук все още.......!?
на мен ми се струва  4е един 4овек се е регистрирал с разли4ни  никове, а за да има разнообразие от време на време  влиза и като гост......
и рекламната кампания им излиза гратис.......
Поне да бяхте се постарали малко по дискретно да бъде.....

На мен пък ми се струва, че всеки има право да си споделя мнението в този форум. Чудя се как някои хора не престават да подозират и критикуват. Как не разбрахте, че тук се обсъждат десетки продукти и в това не само, че няма нищо лошо - това е чара на този форум - всеки е свободен да споделя и да получи максимално много мнения на хора, които вече са ползвали даден продукт.  Peace

Най-странното обаче е, че според вас се оказва, че ако продуктът е достъпен за продажба по магазините то може да се обсъждан тук, ако случайно се намеси думата "мрежов маркетинг" или друг синоним, вече той е създаден с цел да обере някого и няма място под слънцето, а всички които споделят мнение лъжат с цел печалба. Наистина недоумявам от тези безсмислени и тесногръди коментари.  ooooh!


Никой никого не подозира...  форумите са за споделяне на мнения, просто про4ети преавилата на форума то4ка 7
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.0
7. Не се допускат реклами и комерсиални обяви и теми.
Не се допускат недоговорени рекламни теми, скрити и явни реклами. Рекламата в сайта и форумите се управлява изцяло от НетИнфо АД и всяка реклама се договаря с тях. Повече за рекламните позиции, тарифите и координатите за контакт може да прочетете тук.

Забранено е недоговореното провеждане на проучвания (социологически, маркетингови и др.). При желание за провеждане на некомерсиални проучвания, моля, свържете се с нас. За провеждане на комерсиални, маркетингови, рекламни, политически проучвания - обръщайте се към НетИнфо АД.

Забранено е и развиването на търговска дейност във форумите!
Допускат се обяви само за покупко-продажба на бебешки стоки и артикули за бременни и кърмачки само за лична употреба в определените за това форуми за обяви.
Всеки потребител може да предложи за продажба стоки, които вече не ползва, но не повече от 10 бр. за 1 календарен месец.

При съмнения за продажба на стоки от търговци, оказиони, както и при съмнения за развиване на търговска дейност от дадени потребители (изкупуване на стоки от едни потребители и препродаване на същите стоки на други потребители) - темите ще се изтриват и по преценка на модераторите на тези потребители ще бъде забранен достъпът до форумите за обяви или до всички подфоруми!

При съмнения, че търговци използват форумите за продажба на магазинни или оказионни стоки, както и при съмнения за препродажби, моля информирайте модераторите или администраторите.
Това защитава Вашите интереси като клиент, тъй като по този начин, използвайки форумите за продажби, въпросните търговци избягват определените забрани за продажба на бебешки стоки втора употреба, както и предписанията на Комисията за защита на потребителите, които трябва да се спазват от всички реални или онлайн магазини.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Има разлика между публикуване на информация и скрита реклама.
Моля, запознайте се с правилата тук и ги спазвайте.
Изтрил съм повече от половината постове в темата.
Тук може да информиирате и отговаряте на въпроси, но публикуването на телефони и директни координати, освен неразрешено си е направо прекалено.
Бъдете така добри да уважавате потребителите тук и да пишете на кирилица.

Общи условия

Активация на акаунт