Помогнете! Ще си купувам кола..........

  • 9 458
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 990
Харесали сме си едно ВОЛВО V40 - 2002 г. ......... 
Според вас струва ли си ? Някой има ли такава кола ?
Какво мислите за тази марка ?   travel

Няма до кой да се допитаме за това се обръщам към вас. Confused

# 1
  • Мнения: 7 723
Извини невежеството ми, ама не се сещам как изглежда Blush
Нещо такова ли? newsm78

# 2
  • Мнения: 990
Ето това е автомобила, на който сме се спрели


# 3
  • Мнения: 7 723
Ето това е автомобила, на който сме се спрели
...
Комби е- мойта страст! Crazy
Взимайте го Wink

# 4
  • Мнения: 2 978
Харесва ми.
Не съм спец, но и допада. Пък и е Волво Wink

# 5
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Преди половин година се бях насочила към такава и по-конкретно - дизелов мотор. Даже имах страхотна оферта.
Търсих комби, което да е надеждно, сигурно, здраво и икономично.
Мъжът ми имаше неотдавна друг модел на Волво и основното, което ме подсети, бе, че на 2 пъти чакахме резервни части повече от месец. Това е сериозен минус, защото язък, че имаш хубава кола, когато не можеш да я ползваш.
Специално за В40 - разбрах, че дизеловите им мотори са производство на РЕНО. Това допълнително ме отказа, защото комбинацията от НЕволво мотор + относително по-скъпи и трудно намираеми резервни части определено не ми допадна.

Наскоро разгледах обстойно и багажника на комбито,  Thinking определено малък ми изглежда Crossing Arms.

Иначе, нека не забравяме и плюсовете - ВОЛВО са царе на стилния автомобил. Тази кола е невероятно красива, сигурно стабилно  стъпва на пътя и е удобна за шофиране.
Но аз лично се спрях на АУДИ  Blush. Отново. Естествено - комби  Blush

# 6
  • Мнения: 7 723
Готина е, ама честно казано-
 толкова пари бих отделила за нещо по- немско Wink

# 7
  • Мнения: 990
Благодаря момичета, ще видим какво ще измислим, на картинка е добре, ако и на живо ни хареса... пак ще му мислим, не е дребна покупка все пак.  Thinking

# 8
  • Мнения: 2 577
Като дизайн е много готина, обаче има едно правило, в което не вярвах, но се убедих. Купи кола, която лесно се поддържа. Е, тази не  от лесните - частите са кът, чака се за тях, само защото са кът и са по-скъпи, товарят ги двойно...Не е масова кола за България и никой не се юрка да има в наличност такива части.
Развали ли се нещо - да не попадаш на местни майстори - търси си фирмени сервизи. Въобще - размислете.
Не е въпросаът колко ще дадеш сега за колата, а колко ще ти струва подръжката на колата Hug

# 9
  • Мнения: 1 149
Не е лоша колата,но поддържам мнението на повечето съфорумки.Семейството ми  има автосервиз от години и вярвай ми за частите на тази кола се чака мноооооооого дълго както и за крайслер.
Аз мисля,че ауди комби е добър избор както се спомена по-горе.
Желая ви успех и да случите на здрава и читава кола Peace
Да не забравиш да се похвалиш Naughty

# 10
  • Мнения: 10 982
Любимото ми комби. Heart Eyes Ако бях на твое място, нямаше да му мисля много. Sunglasses

# 11
  • Мнения: 1 312
Преди две години,когато избирахме кола се колебаехме между тази и S40.
Още бях с танка/зимната количка Laughing/ и теста беше именно този-къде ще се побере?
След като безпроблемно влезе в багажника на S40 комбито отпадна като вариант.Не си падаме и двамата със съпруга ми по комбита,тази ни хвана окото.
Проблеми почти не сме имали,правим и пълно каско,но е напълно вярно,че поддръжката на Волво е доста сериозна.
Частите са освен скъпи и трудни за намиране,оригинални се доставят от Мото Пфое.Те имат сервиз на Волво,където се плащаше по 36 лева на час за работа и това е информация от преди година.
На нас ни се наложи колата да влезе веднъж само и ни съдраха кожата.
Влез във форума на Волво и прочети за плюсовет и минусите и.
http://volvoclub-bg.com/forum/index.php?sid=ff8b957252cff1f33f1c2d79a2dc34ae

# 12
  • Мнения: 13
... разбрах, че дизеловите им мотори са производство на РЕНО. Това допълнително ме отказа...
Грешка  Wink

# 13
  • Мнения: 1 418
Готина е колата,но имай предвид,че поддръжката е
доста скъпа.

# 14
  • Мнения: 1 312
... разбрах, че дизеловите им мотори са производство на РЕНО. Това допълнително ме отказа...
Грешка  Wink

Не разбрах защо е грешка Rolling Eyes
В смисъл,че е грешка да се откаже заради това,
или,че е грешка,че са на Рено?
Нашата е бензин с двигател Волво,но пък за Рено съм чувала,че са царе на дизеловите двигатели...

Общи условия

Активация на акаунт