Какво ще кажете за........една конструктивна идея?

  • 615
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 477
Мили мами, имам идея от известно време да вземем да организираме някоя неделя някаква забавност-активност на нас и децата.
# Куклен театър
# Бой със сняг в някой парк с последващо нахлуване в детски клуб

Последното - при падането на сняг тези дни! Wink
Засега това се сещам, ако имате интерес - давайте предложения! Да запознаем и децата освен, че ние се видяхме ...е, не всички ама част поне Wink

# 1
  • Мнения: 6 315
Мда, предложение още 1 от мен: кино и детски клуб.

Лично аз съм доволна от двете места в City Center - цената на час е 3лв. както в клубовете  Peace Парк има съвсем наблизо  Simple Smile.

# 2
  • Мнения: 32
Въпреки че не ви познавам лично все още (за което много съжалявам), с удоволствие бих се включила в подобни групови забавления. Предлагам и кънки когато отворят откритите пързалки, а закритите на Славия и Зимния дворец вече работят доколкото знам

# 3
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ами аз съм много за,но..............баткото ни е голям за паркове ,не му е интересно по -детски клубове а бебето ни пък е малко.
 #Crazy
А на мен ми се излиза с вас но......................без деца...........
Това прави ли ме лоша майка???

# 4
Ами в една друга тема, имаше предложения да има сабиранае с запиване, аз по принцип бих могъл да хостна някво събиране в къщи, събота и неделя, което да се яви като естествено продължение на гореспоменатото нещо. Като ако донесете пуканицата, аз ще си поема чистенето, сервиранет и приготовленията сам. Само трябва да се разбираме малко в аванс, защото следващата седмица ще идват моите хода...но те идват обикновено в работните дне така че събота и неделя.

Общи условия

Активация на акаунт