Сряда, малкият петък

  • 4 656
  • 113
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
Така като чета из форумите (особено ДиС, когато се случи да ида) - половината народ не прави никакъв секс, другата половина прави секс, та се къса (и той е страхотен), третата половина прави, чат-пат, ама нещо не е баш както трябва и има забележки...

Има ли секс след брака? Където 'брак' е равно на съвместно съжителство или както там - единственото условие е да е по-дълго от няколко месеца (ясно е, че в началото Спайс платинум ряпа да яде) и евентуално да има дете/деца?

За срамежливите - опция за анонимен глас, разбира се.

Едно време повече секс ли са правили хората? Стресът (на забързаното ежедневие, закъде сме без клишета) прави ли животът ни лишен от малките радости и движения, последните десет по-бързо?

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 13:11 от Мис Бу

# 1
  • Мнения: X
Втора опция. По-малко, по-качествено  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 593
Опция 3 след като се роди малката обаче Joy

# 3
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 371
И аз съм за втора! С това дете заспивам по пътя от банята до леглото, ама ако случайно остана буднаа, яко му дупе на моичкия.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: X
По-рядко, но количествено и качествено без изменения.

Стрес, но и хормон, все пак.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На периоди. Като тези периоди нямат връзка с децата, часът им на заспиване, сезонът, времето и разни други външни фактори.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
По-рядко, но количествено и качествено без изменения.
Как тъй хем по-рядко, хем количеството същото? Grinning

# 7
  • Мнения: X
Например (това е само пример) два пъти седмично, но вместо сеанса да трае половин час  е по-дълъг.За качеството е ясно.
А преди можехме и като зайците.
Понимайш, Бу?

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
Панимайш.

А аз все така се чудя - има ли секс след брака? Кое е истината?
Изхвърляне ли е това, което често четем/чуваме?

# 9
  • Мнения: 385
Хич го няма - 4-та опция. Rage

# 10
  • Мнения: X
Аз не мога да повярвам, че има хора, които след брака спират да правят секс.Един с друг.
Изключвам случаите, в които брака е принудителен.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
Аз не мога да повярвам, че има хора, които след брака спират да правят секс.Един с друг.
Изключвам случаите, в които брака е принудителен.
Аз не си го представям като 'подписваме/заживяваме заедно и спираме да правим секс', но все пак всички казват как с годините намаля количеството (за качество не знам), докато съвсем спре. Чудя се това закономерност ли е, масова ли е, откога е и защо е?

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Има го това животно "секс след брака". Количеството е кога както дойде, вече казах. Но качеството нараства в пъти.
Не съм особено компетентна за обобщения, нали не е това целта?

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
Но качеството нараства в пъти.
А не се повлиява от повече умора, деца, грижи и всякакви битовизми? По-скоро мисля, че да (частни случаи винаги има, разбира се).

# 14
  • Мнения: X
...докато съвсем спре.

Хм,стига сега  и ти де, Бу!
Вкарваш ми черни мисли. Thinking
Че аз когато съм недоклатена, недоспала или гладна, край мен не се стои!
Ще взема да предупредя мъжа ми  да се грижи  редовно.

Общи условия

Активация на акаунт