Най-сладките български бременни хай-дами.

  • 2 216
  • 25
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 508
Всяка бременна е хубава! Hug От показаните най ми харесва първата със зимното костюмче, но въобще незнам коя е. Малко тъпо ми стана за Иван Станчев Confused

# 2
  • Мнения: 3 268
Първата е жената на Крум Савов-Мая.

# 3
  • Мнения: 469
Много са готини мацките. Sunglasses
Не мога да кажа същото,за някои от бременните,които се разхождат по улиците. Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Много са готини мацките, чак ми се прииска бременно коремче и на мен! Laughing

# 5
  • Мнения: 247
Големи са сладурани. Може ви това се дължи на факта, че не качват много килограми. За Шехтова знам, че за цялата бременност е качила само 7 кг.

# 6
  • Мнения: 1 367
Не мога да кажа същото,за някои от бременните,които се разхождат по улиците. Wink
Защо мислиш така?Не всяка бременна може да качи само 7-8 кг,това зависи от много фактори.Аз например качих 34 и продължавам да се боря с част от тях,но смея да кажа,че никога не съм се срамувала от вида си.Стремях се да изглеждам добре,доколкото мога,слагах си грим,грижих се за себе си.

# 7
  • Мнения: 3 268
Да,важно е да се стараем да бъдем преди всичко жени,а не само майки.А и една бременна жена има вътрешна красота,тя някак струи от нея.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 032
Всички ми харесаха, за съжаление има много жени, които  изоставят външният си вид по време на бременност.

# 9
  • Мнения: 1 371
Много е готина първата бременна жена, не съм чувала за нея, но е красива.

Всички бременни са хубави и прекрасни. С удоволствие ги гледаш и радваш.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
Много е готина първата бременна жена, не съм чувала за нея, но е красива.
Това е Мая, жената на Крум Савов от Нова телевизия. Роди близнаци-момче и момиче. Освен, че е красива има и много положително излъчване и е мила.

# 11
  • Мнения: 5 362
Всичките ми харесаха Peace
Няма по-мила гледка от бременна жена,която е и добре поддържана.А толкова жени се занимаряват през бременността...  Tired

# 12
  • Мнения: 1 733
Аз пък, макар че никак не съм фен на фолк музиката, мисля, че най - симпатичната от тези бременни дами е Алисия. Такава една крехка и малка. Иначе наистина всяка бременна жена е красива.

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Би някой не са мн "хай", ама карай.

П.П. Темата май е за "Клюкарник"

# 14
  • Мнения: 669
най ми хареса Мая Савова

Общи условия

Активация на акаунт