детски клуб в Младост

  • 8 297
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Мили мами,
бихте ли ми препоръчали  детски клуб в Младост. Дъщеричката ми скоро ще навърши 2 години. Проблемът ми е, че на празненството няма да са само бебоци, а и техните каки и батковци , които са около 8 години.
Някой празнувал ли е РД на толкова малко дете в Патиланци? Пишете ми за вашите впечатления. Празненството за по-големите деца знам че е добро, защото сме празнували РД на сина ми, който е на 8 год.
Очаквам вашите препоръки!
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 456
Не сме празнували в Патиланци, но като цяло имам доста лошо впечатление от центъра-относнхигиено, организация и отношение на ръководните кадри.Имаше наскоро тема специално за мнението на мамите относно Патиланци. Мисля, че ако я потърсиш ще ти помогне да решиш.
Успех! Hug

# 2
  • Мнения: 4 841
В Младост 1 - Усмивката
В Младост 4 - детския кът в Арена-та
Пак в Младост 4 - срещу бизнеспарка в едно ново блокче има едно много приятно клубче, обаче в момента не се сещам името, пък и не знам дали имат сайт.

Като цяло мнението ми за Патиланци не е положително. За мен в този район на София фаворита е детския кът в Арена-та  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 3 109
Струва ми се, че дъщеря ти е още малка за празненство в Патиланци. Погледни този сайт- никога не сме го посещавали, но ми се струва подходящо за малки деца:
Мечо Пух и приятели

Наскоро бяхме в хипермаркет COMO (Младост 4, до кино Арена), и детският кът ми направи добро впечатление.
http://www.como.bg/kids.php

Относно детския кът в Арената- много е хубаво, но приемат деца над 3 години!
Клубчето срещу бизнеспарка се казва "Бърборани", но не знам подробни координати или телефони.

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 13:40 от sweetkids_mama

# 4
  • Мнения: 4 841
Относно детския кът в Арената- много е хубаво, но приемат деца над 3 години!

 Embarassed Упс, грешката е моя, не съобразих
А този "Мечо пух" не е ли в Люлин???

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
"Усмивката" изглежда мн симпатично! Който е водил детенце там, моля да поразкаже.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 109
А този "Мечо пух" не е ли в Люлин???

Да, бях дала погрешен линк, благодаря, че ми обърна внимание. Редактирах си постинга. Просто и двете клубчета имат едно и също име. Grinning

# 7
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
"Усмивката" изглежда мн симпатично! Който е водил детенце там, моля да поразкаже.

Там празнувахме миналата година РД на Констанца. Много им беше забавно на децата. Имаше клоун/ка, която не остави децата за 5мин. да скучаят. Едва намериха време за ядене  Mr. Green Песни, танци, игри.....Но за дете на 2г не знам дали ще е забавно. Ако се разчита на играчките за забава, не са много и не е голямо пространството.

Тази година иска РД-то й да е в Патиланци. Май месец бяхме там на рожден ден и много й хареса. В събота сме пак канени там и ще видим.

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
От личен опит - 2г. дечица отлично забавляват каките от клуб "Мики Маус", но той пък не е в Младост.

Благодаря Гита Ог. Бл. 24 е този с банка ДСК-ли?

# 9
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
От личен опит - 2г. дечица отлично забавляват каките от клуб "Мики Маус", но той пък не е в Младост.

Благодаря Гита Ог. Бл. 24 е този с банка ДСК-ли?

Клуба е в новата кооперация, залепена за блока с банката. Една оранжева, не знам кой номер се води. В съседство на клуба е "Оксиния"-та.

# 10
  • Мнения: 1 426
"В страната на чудеста" намира се в Младост 1А, няма да съжалявате.

# 11
  • София
  • Мнения: 545
"В страната на чудеста" намира се в Младост 1А, няма да съжалявате.

Къде по-точно е ?

# 12
  • Мнения: 21
Този клуб "В страната на чудесата" има ли интернет адрес.
.

# 13
  • Мнения: 4 053
"В страната на чудеста" намира се в Младост 1А, няма да съжалявате.

Къде по-точно е ?

и аз искам да знам  Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 1 426
"В страната на чудеста" намира се в Младост 1А, няма да съжалявате.

Къде по-точно е ?

 бл.529, не ме бива по обясненията, затова тук виж http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=454cd598b3e2561d33044ff8d2f067 … ame=&size=5x4

Общи условия

Активация на акаунт