Мислите ли за завръ6ане в БГ?

  • 768
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 761
АМи това ми въпроса?Не знам дали не е разискван ве4е.
6те ми бъде интересно да про4ета и мнения на майки,които ве4е са се завърнали.Как се 4увствате в Родината,не съжалявате ли,лесно ли се адаприрахте,намерихте ли хубава работа?И най-ве4е 6тастливи ли сте от това,4е сте се прибрали?

# 1
  • Мнения: 1 783
Omega, да разискван е въпросът и то нашироко и още повече - редовно... потърси с търсачката и ще намериш няколко теми с много мнения. Peace

Аз съм завърнала се, кратковременно и засега нямам намерение да оставам повече от определеното. Плюсовете на там, където бях са повече, отколкото плюсовете на родината. Работата си я донесох от там и сега си работя от в къщи. Не е лесна адаптацията, но и аз с дете и работа нямам много време да излизам, така че не ми се е отразило чак толкова.

# 2
  • Мнения: 176
Засега си мисля че ще се върна в БГ когато се пенсионирам  Peace.
(За сведение, това ще е след около 35 години  Mr. Green.)

В България няма добра работа за мен, а тук, където съм, няма спокойствие.

Да видим дали ще издържа толкова.  Grinning

# 3
  • Мнения: 2 761
Omega, да разискван е въпросът и то нашироко и още повече - редовно... потърси с търсачката и ще намериш няколко теми с много мнения. Peace

Ок.Така 6те направя.
Между другото имам пропусната буква в заглавието

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 15:59 от Omega

# 4
  • Мнения: X
АМи това ми въпроса?Не знам дали не е разискван ве4е.
6те ми бъде интересно да про4ета и мнения на майки,които ве4е са се завърнали.Как се 4увствате в Родината,не съжалявате ли,лесно ли се адаприрахте,намерихте ли хубава работа?И най-ве4е 6тастливи ли сте от това,4е сте се прибрали?

а ти - мислиш ли да се връщаш и защо?
иначе и аз съм отговорила поне 3 пъти в подобни теми
не ми се пише наново

# 5
  • Мнения: 2 761
Ами запо4наха да ми минават такива мисли.И то не само на мен,ами и на мъжа ми.
Е,няма да стане веднага,но до 3-5г. може и да се ре6им.
При4ините са много.

П.С.Ни6то не ми изли6а с търса4ката,ако някой ми пусне линк 6те съм му благодарна.

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 16:08 от Omega

# 6
# 7
  • Мнения: 2 761
Благодаря ти много.

Общи условия

Активация на акаунт