заспива само с кърмене

  • 892
  • 1
  •   1
Отговори
здравейте д-р Слънчева мн. ви моля да ми дадете съвет как да постъпя........ моето дете е на 11 мес. от 2 мес. вече не може да заспива без'цица' започна и да се събужда нощем да суче но съм почти сигурна че не от глад а да се приспива. опитвала съм да я приспя как ли не но не се получава то са ревове с часове накрая ми дожалява и пак и давам че иначе разваляме и всички режими , и за спане и за хранене. мисля да я отбивам на пролет но като гледам какво сукане пада въобще не знам как ще стане тая работа........ чувала съм че след годинка някой деца сами се отказвали от сукане и не знам как да постъпя. дали да продължаваме в същия дух или да предприемам някакви драстични мерки. иначе се храни добре но въобще не може да заспи без да суче........ мн. ви моля да ме извините за дългото обяснение и искрено се надявам да ми помогнете с някакъв съвет

# 1
  • Мнения: 5 760
Май няма да мине без неспокойствие и плач.  Rolling EyesВие ще трябва да се приготвите психически за това. Човек трудно се отказва от приятните и успокояващи навици! Hug Laughing

Общи условия

Активация на акаунт