Бебе Борн

  • 5 223
  • 19
  •   1
Отговори
Привет на всички мами Искам да попитам някои има ли упътване на български за функциите на бебе Борн и най-вече промивките след хранене как се правят? Купих на малката такова бебе но в магазина продавачката хич не я биваше Въобще не беше наясно какво продава И ако не беше разликата в цената-там го намерих най-изгодно -нямаше да го купя Засега разбрах само как пие вода и плаче

# 1
  • София
  • Мнения: 62 595
Нашето изобщо не го храним, че да не стават неприятни инциденти с останалото в "хранопровода". Даваме му само вода. Кашите се забъркват, но се дават наужким.

# 2
  • Мнения: 2 567
И нашето само вода пие или нещо по- рядко забъркано. То си имаше някакви бели прахове, които се разтвориха във водата и само я направиха да изглежда като мляко, но не я сгъстиха. По гъсти неща малката не му е давала.

# 3
да ама пише че се храни със специалната храна която е в пакетчета с лъжичка ли му се дава или с шишето и как стават след това промивките Нашето упътване е на руски и горе-долу се подразбира ама и с промивките не съм наясно А пък нали целта е да ходи и по голяма нужда Ние имаме поне 5 други бебета къдито чишкат А дадох 100лв за това уж с многото функции

# 4
И пак за продавачката ако беше наясно с обясненията и функциите на различните бебета да ми беше препоръчала бебе Анабел смятам че е по практично

# 5
  • Мнения: 3 886
да ама пише че се храни със специалната храна която е в пакетчета с лъжичка ли му се дава или с шишето и как стават след това промивките Нашето упътване е на руски и горе-долу се подразбира ама и с промивките не съм наясно А пък нали целта е да ходи и по голяма нужда Ние имаме поне 5 други бебета къдито чишкат А дадох 100лв за това уж с многото функции
100 лв и с много функции даи на мене толкоз и ще ти дам живо бебе  ем ще ти говори ем ще прави каквото искаш на почти 2 г е hahaha hahaha hahaha
Сега сериозно на нашто даваме само вода и пишка купено е за 25 лвкаши още не смятам да давам по натам защото ако се спер за няколко дена засъхват на хранопровода Peace

# 6
нали затова пише че се правят промивки задължително след всяко хранене и за цената права си като се замисля-едно истинско бебе ще ми легне  много по-евтино Комплект дрехи за бебе борн е 49лв чорпогащник-17лв халат-28лви това за една кукла Ама вече е късно за равносметка

# 7
  • Мнения: 4 564
си като се замисля-едно истинско бебе ще ми легне  много по-евтино Комплект дрехи за бебе борн е 49лв чорпогащник-17лв халат-28лви това за една кукла

не че съм притисната , ама ако е у нас бебе борн ще хвърчи през терасата с тези разходи Shocked

п.п в рамките на шегата , не се здържах ,да не се обидят пристрастените Laughing

# 8
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Ето инструкция за ползване на Baby born на няколко езика. На 13 страница е почистването  Laughing

# 9
  • Карлово
  • Мнения: 4 572
100 лв и с много функции даи на мене толкоз и ще ти дам живо бебе  ем ще ти говори ем ще прави каквото искаш на почти 2 г е hahaha hahaha hahaha

Дай да ти го погледаме по Коледните празници, колко ще искаш. И отпуск ще си взема дори.

# 10
  • София
  • Мнения: 847
И пак за продавачката ако беше наясно с обясненията и функциите на различните бебета да ми беше препоръчала бебе Анабел смятам че е по практично

В "На пазар" има тема за Бейби борн и Анабел - в момента обсъждаме двете кукли. Аз все пак мисля да се спра на Борн, в Анабел имало много електроника, която се поврежда при изпускане, удар и т.н. Пък и Анабел май няма памперс и не пишка.

# 11
  • София
  • Мнения: 62 595
Не купуваме от специалните дрехи за бебето. Дала съм за игра техни бебешки дрешки и много се радват - явно виждат себе си в това бебе, защото то е облечено в техни дрешки.

# 12
  • Мнения: 3 886
100 лв и с много функции даи на мене толкоз и ще ти дам живо бебе  ем ще ти говори ем ще прави каквото искаш на почти 2 г е hahaha hahaha hahaha

Дай да ти го погледаме по Коледните празници, колко ще искаш. И отпуск ще си взема дори.
нИЩО НЕ ИСКАМ давам го  веднага давай адрес да го пратя по пощата hahaha hahaha

# 13
  • Мнения: 3 456
Ето инструкция за ползване на Baby born на няколко езика. На 13 страница е почистването  Laughing
Ето превод от немски:
Напълнете в шишенцето хладка вода и малко почистващ препарат и го вкарайте в устата на бебето до половината, като накрайникът сочи надолу. Ако накрайникът сочи навътре, водата ще попадне в грешен резервоар. Когато шишенцето се изпразни, разклатете бебето, за да се откъснат засъхналите остатъци и го сложете на гърнето , като го натиснете силно.Карката трябва да са свити, за да се отвори съответния вентил. Повторете многократно, докато във водата вече не се отделят остатъци от храан. Оставете бебето на гърнето поне час , за да се "отцеди"

# 14
Благодаря ви много Сега ще погледна инструкциите и ако има нещо неясно пак ще се обърна към вас мили мами

Общи условия

Активация на акаунт