Млада мацка - дърт и богат чичко

  • 7 603
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
Наскоро се сблъсках на два пъти със следното явление: Възрастен (и богат) чичко, разведен от млада мацка - обикновено на годините на дъщеря му. И в последствие - щастливо женен и мацката щастливо консумираща облагите на богатството.
И нервно гледаща се с дъщерята от пъвия брак, (почти) на нейните години.
Понеже ми се случи наскоро да видя 2 такива двойки, вече се замислих дали не е тенденция...
Има ли ги около вас?

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не.
Чудя се за какво са и на тая мацка кинти, като няма най-важното- любов. С кого споделя радостите си? Thinking

# 2
  • Мнения: 851
Ама това е класика!!!Редовно се случва!За мен е преверзно и извратено, но има жени, които адски ги устройва! Да ти призная честно даже не разбирам какво те учудва!

# 3
  • Мнения: 84
Разни хора - разни идеали. Алеко го е казал. И да се чудим, и да не се чудим, това е истината.

# 4
  • Мнения: 17 402
Мда, и аз мисля, че се случва мноого често.

# 5
  • Мнения: 46 438
Около мен няма май  newsm78

Щом ги влече, тяхна работа  Wink

# 6
  • Мнения: 483
Да, баща ми с неговата "мацка". С тази разлика че той не е толкова богат, а тя е една "мацка"  Sick (по-малка е от мен). Живеят заедно от 3 години вече.
Очевидно се разбират, тя не му се отваря и мрънка и порка наравно с него. С него НЕ поддържам контакт от 1 год. "Мацката" забиваше мъжът ми като бяхме още гаджета, и се обаждаше на баща ми да му обяснява колко е ненормален мъжът ми и как трябвало да го зарежа  hahaha "Мацката" я познаваме от дете, тя е дъщерята на най-добрият приятел на баща ми Sick Sick Sick Ходила е на уроци при баща ми. Сега, това не е ли педофилско?

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Разни хора - разни идеали. Алеко го е казал. И да се чудим, и да не се чудим, това е истината.
А, на мен ми е все тая кой как ще си живее живота... Сигурно има такива, които се чудят на жени като мен Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 5 074
Да, баща ми с неговата "мацка". С тази разлика че той не е толкова богат, а тя е една "мацка"  Sick (по-малка е от мен). Живеят заедно от 3 години вече.
Очевидно се разбират, тя не му се отваря и мрънка и порка наравно с него. С него НЕ поддържам контакт от 1 год. "Мацката" забиваше мъжът ми като бяхме още гаджета, и се обаждаше на баща ми да му обяснява колко е ненормален мъжът ми и как трябвало да го зарежа  hahaha "Мацката" я познаваме от дете, тя е дъщерята на най-добрият приятел на баща ми Sick Sick Sick Ходила е на уроци при баща ми. Сега, това не е ли педофилско?
Защо пък педофилско. Мацката нали не е малолетна. Може да отговаря за действията си. А и щом се разбират, не виждам какъв е проблема?  Или проблема е другаде newsm78 Може би ревност от твоя страна? Знам ли, моля за извинение, но разсъждавам.

# 9
  • Мнения: 3 715
Ми като се харесват, да се вземат хората. Тяхна си работа. На мен не ми пречат.

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
почти всички новобогаташи около 50 години се разведоха .... любовниците са както каза като дъщеря им ....
и аз като ударя 50-те, и с 1 милион в джоба ще има да ме обикалят с влажен поглед, да видим колко ще устискам.

# 11
  • Мнения: 483
Да, баща ми с неговата "мацка". С тази разлика че той не е толкова богат, а тя е една "мацка"  Sick (по-малка е от мен). Живеят заедно от 3 години вече.
Очевидно се разбират, тя не му се отваря и мрънка и порка наравно с него. С него НЕ поддържам контакт от 1 год. "Мацката" забиваше мъжът ми като бяхме още гаджета, и се обаждаше на баща ми да му обяснява колко е ненормален мъжът ми и как трябвало да го зарежа  hahaha "Мацката" я познаваме от дете, тя е дъщерята на най-добрият приятел на баща ми Sick Sick Sick Ходила е на уроци при баща ми. Сега, това не е ли педофилско?
Защо пък педофилско. Мацката нали не е малолетна. Може да отговаря за действията си. А и щом се разбират, не виждам какъв е проблема?  Или проблема е другаде newsm78 Може би ревност от твоя страна? Знам ли, моля за извинение, но разсъждавам.

Педофилското в случая е че я познава от бебе. Обикновенно човек изгражда едни по-особени чувства към децата, дори когато пораснат не би трябвало да представляват сексуален обект . За мацката не ми пука, ако не беше тя щеше да е друга. И както казах те се разбират. С баща ми разрива е по различна причина.

# 12
  • Мнения: 135
според мен важното е да има искренни чувства. Ако е само финансов интерес, това може да създаде вътрешни/подсъзнателни конфликти, които след време да дадат неочаквани следствия.

"All you need is love..."  bouquet

# 13
  • Мнения: 6 167
Да, има. Има и парите и любовта. Случват се такива работи.

# 14
  • Мнения: 161
познавам една такава която наскоро роди от дъртия чичко

Общи условия

Активация на акаунт