Ще ходи ли някой на семинара на Филип Котлър утре?

  • 580
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 111
Има ли някой записал се за "Денят на Филип Котлър в България"? Интересно ми е какви очаквания имате от семинара? Аз от доста време имам желание да чуя Котлър на живо. Слушала/гледала съм негови лекции и смятам, че е доста увлекателен лектор.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 730
Ние фирмено ще ходим.

Страшно съм навита, от седмица потривам ръце smile3508

За мен такова нещо е все едно за IT-тата Бил Гейтс да дойде и изнесе семинар.

В обобщение: с големи очаквания съм, надявам се да не останем разочаровани.

# 2
  • Мнения: 2 111
И аз тая големи очаквания, макар и да се съмнявам, че ще успеем да засегнем подробно всички теми обявени в програмата в рамките на един ден. Въпреки това, смятам, че си заслужава.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 405
Да разкажете после, подробно. Колко съм го чела, че и цитирала този човек само аз си знам  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 88
Аз няма да успея да отида, но колежка ще ходи и ще разказва.
Но от подобни семинари обикновено се разочаровам. На marketing inovation forum, когато тук беше Серджо Зийман, беше невероятно досадно и определено той се държеше с аудиторията като с пълни идиоти - нищо общо с очакванията ми да разбера нещо повече от това, което знам.

# 5
  • Мнения: 7 837
А кои са обявените теми?

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Никога не е късно човек да научи нещо ново.  Laughing Заради темата проверих кой е този Филип. Wink
Приятен и увлекателен семинар, дами.  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 1 730
Мерси, Василиса Умница  bouquet

Бтв, проглуших на ближните ушите с твоята грухтилка, фен съм й!
Чак в Полша се чу за нея! Laughing

(Сори за ОФФ-а..)

# 8
  • София
  • Мнения: 1 730
Темите:

- Подобряване на ролята на маркетинга и взаимовръзките в компанията (маркетинг, продажби..)
- Разкриване на нови възможности (търсене, подбор на идеи)
- Намиране на нови начини за комуникация (марков капитал на компанията, стратегии за контакт)
- Използване на нови технологии и измерване на маркетинговите резултати

# 9
  • Мнения: 2 111
Satten, и аз на Зийман не успях да отида, но доста хора ми казаха, че е бил скучен и на моменти се е държал от позицията на господ. Надявам се утрешният семинар да протече по-добре, пък после ще разказваме Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт