татковци -колко време прекарвате с децата си

  • 4 365
  • 29
  •   1
Отговори
татковци -колко време прекарвате с децата си newsm10 newsm10 newsm10 newsm46 newsm46 newsm46 newsm46 newsm46 smile3501 smile3501 smile3501

# 1
  • Мнения: 3
Сутрин около час и половина (стване, обличане, закуска и развозване до училището и градината).
Вечер - пак толкова след работа.
Всяка събота и неделя, ако не са при баба и дядо.

# 2
  • Мнения: 25
всичко,което е свободно от работа и ангажименти

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Таткото на децата ни е почти през половината и повече ден с тях. Той ги гледа, когато аз съм на работа.

# 4
  • София
  • Мнения: 261
Направо ме е срам да отговоря, особено като чета горното.

# 5
  • Мнения: 2
Много малко  #Cussing outадски малко #2gunfire вечер ги виждам за 2-3 часа да ги гушкам ли да им помагам за училище ли да ги строявам ли-да им служа за пример ли?Бих желал да имам повече време за тях -но и трябва да се работи-те това е истината  Peace

# 6
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 724
Моят прекарва малко време с дъщеря ни. Добре, че на компа му изгоря захранването и сега от нямане какво да прави от време на време и чете книжки. Иначе я води на яслата и я къпе. Wink

# 7
  • Мнения: 1 047
"Колкото повече-толкова повече"

Сутрин в делничен ден като излизам те спят.
Вечер ги вземам от детска или тренировка и докато си легнат сме всички заедно.
Имаме толкова неща да си кажем за толкова малко време.
Но в почивните дни наваксваме, доколкото общуването с детето може да се навакса.

# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 724
"Колкото повече-толкова повече"

Сутрин в делничен ден като излизам те спят.
Вечер ги вземам от детска или тренировка и докато си легнат сме всички заедно.
Имаме толкова неща да си кажем за толкова малко време.
Но в почивните дни наваксваме, доколкото общуването с детето може да се навакса.


Браво

# 9
  • София
  • Мнения: 2 840
всичко,което е свободно от работа и ангажименти


Какви са тези "ангажименти", че ми е любопитно?
Фитнес, разговори с приятели, излизане по мъжки, фризьор, пазаруване...???!!!

Интересно ми е какви са чисто мъжките ангажименти, които взимат от и без това малкото време за детето.

# 10
  • Мнения: 7
Сутрин за съжаление не повече от час, но цялата вечер е тяхна, най-вече на малкия. Вършеем из хола с няколко меча (няколко, но не по малко от 4 ) за ужас на мама и играем на Костенурките Нинджа, после ядем всички заедно и 
си лягаме по мъжки за да изгледаме поредната серия от ...Костенурките разбира се. Събота и неделя гледаме да сме максимално заедно, цялото семейство. 

# 11
  • Мнения: 2 092
всичко,което е свободно от работа и ангажименти


Какви са тези "ангажименти", че ми е любопитно?
Фитнес, разговори с приятели, излизане по мъжки, фризьор, пазаруване...???!!!

Интересно ми е какви са чисто мъжките ангажименти, които взимат от и без това малкото време за детето.

КЛОНКА, ще си позволя да отговоря -ангажименти,в  случая са: обучение,курсове,плащане на сметки, пазаруване, все неща които се правят за доброто на семейството! А tati si наистина прекарва всичкото си свободно време с детето Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 302
Здравейте,

Цялото ми свободно време е най-вече за децата. Взимам ги и двете на разходка, на пазар или нещо друго. Ако ми се наложи да пътувам извън града по работа уикенда, гледам да взема поне каката с мен. Докато аз съм на курсове, лекции и т.н. тя си играе в някой детски център, а после ходим на кино, боулинг или нещо друго.

През седмицата като се прибера и през почивните дни бебка ми е само в ръцете. Къпим се заедно, хапваме, играем, приспиваме се. За жалост времето не е достатъчно, но такъв ни е живота.  Sad 

# 13
  • софия
  • Мнения: 636
Нашия гагко е с бебето по 4 часа дневно. В петък и неделя е по цял ден с дъщеря ни. Като ще тръгна на работа пак ще е така.

# 14
  • Мнения: 25
Събота и неделя почти по цял ден. През седмицата тръгвам за работа в 7:00 и се връщам в 18, докато легне да спи към 21 се занимаваме и играем Simple Smile Иска ми се и повече но но трябва да се работи за да има за сметки и ядене, така е в българия работим основно за сметки и храна, за друго рядко остава  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт