Сървайвър - 4 част

  • 16 112
  • 437
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ще си иде от Дрейк, този път?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 21 ное 2007, 23:22

  • Мнения: 4 324
Време е за нова тема Wink
Ето и малко линкове Simple Smile

Сайтът на Сървайвър
Сървайвър 1 част
Сървайвър 2 част
Сървайвър 3 част



То е ясно, че ще изгонят Сашо, ама да си спазим ние традицията с анкетите Wink

На Дренски наистина може да му изграе лоша шега стратегията му да не има казва какво ги очаква. Аз не успях да гледам лйфа, но наистина ли Дренски е скрил храната? От предаването по-скоро предполагах, че от тук нататък ще прави това.

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 09:27 от Верити

# 1
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Сашо ще е. Те снощи на лайфа почти го казаха в ефир.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 702
Естествено Сашо.   Tired

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Наистина много скучно взе да става предаването Tired, вече дори не го гледам, само слушам телевизора с половин ухо и чета вие какво пишете тук.

# 4
# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
май ще го отсвиря сърВАЙВАЙВАЙвъра  Whistling нищо интересно, никаква тръпка, нищо... ще погледам, мисля, другия остров

# 6
  • София
  • Мнения: 362
Еееее, много се ядосвам наистина на режисьорите   #2gunfire
Това с лайфа беше ужасно тъпо!!! Не че съм се съмнявала, че Дренски ще бие Танчето, но...
Да, и аз мисля, че следващият ще е Сашо, но нямам търпение да видя как ще се развият после нещата.
Момичета, да знаете, много ще е интересен Лъчо - той знае, че след като свършат Барбадос ( а нали Станислав им симпатизира, а и те на него, а и има вариант пак да спечели огърлицата) е застрашен!!! Ще започне пак мазно да ги агитира   Laughing
Ще гледаме!

# 7
  • Мнения: 653
Сашо за съжаление
а пък Георги Кръстев много ми хареса на лайфа.... много добре се държа и не поддаде на провокациите на Евтимчо

# 8
  • Мнения: 653
някой е гласувал за Станислав, уви и на мен ми се искаше да му видя физиономията... ама няма да е и тоя път

# 9
  • Мнения: 1 294
На мен пък Кръстев не ми хареса, видях го изневиделица в различна светлина - вместо средно статистическо конте се представи като средностатистическо конте с претенции. Ама то се видя от къде го е взел, майка му се показа за малко, но беше супер смешна. Типичния А4 супер амбициозен родител.
Обаче Джина много ми харесва, помня гледах я във Вот на Доверие преди години и тогава ми направо впечетление, че звучи доста интелигентно в сравнение с някои от другите фолк певици които бяха минали от там, и сега пак звучи добре. Много е естествена или поне добре го изиграва.

# 10
  • Мнения: 1 942
Обаче Джина много ми харесва ...

И мен ме кефи - има дух, има присъствие и акъл да не се бута из шамарите. Дори сега като се замисля точно тя трябва да спечели сред всички други /говоря за тия дето останаха и за тия дето си заминаха/

# 11
  • Мнения: 4 668
Сашо ще е изгонен , макар че бих предпочела друг да е на неговото място !
Дренски нещо ми стана противен ... Sick

# 12
  • Мнения: 1 321
За съжаление и аз смятам че Сашо довечера ще си ходи.А беше толкова свястен играч.Жалко Брабадос малко по-малко се затри.Играта наистина ще става все по-скучна.... Confused

# 13
  • Мнения: 419
И аз гласувах за Сашо.
А за Дренски,просто такава му е стратегията,не е длъжен да казва какво ги чака на острова,макар че мисля ще му изиграе лоша шега дори да стигне до финала,все пак хората които лъже ще са съвета.

За Джина -тя ми е фаворита сред останалите.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 294
Да се разпиша и аз в новата тема  Wink
Много доскуча играта, като прочетена книга са,
останах двама играчи от Барбадос и се започва Тортуга.

Нещо и аз последните два епизода ги гледах
превключвайки ТВ-то на други канали.
Няма с какво да ни изненадат, няма тръпка  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт