настинах,моля помогнете ми

  • 997
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
 Tired момичета моля помогнете ми,настинах.Засега  само съм хремова,носът ми е запушен,в 13г.с. съм и не знам какво да правя, докторката не вдига телефон, страх ме да не премине в сериозното.Какво да пия,какви капки за нос мога да слагам?може ли виброцил?
   Утре ми предтоят първите изследвания,кръв и там каквото се прави в 13 г.седмица,мисля това че настинах няма ли да повлияе на изследванията?Моля Ви момичета отговорете ми ,може би задавам глупови вопроси но все пак моля Ви за помощ,багодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 1 640
Единственото лекарство,което ми предписаха при грип по време на бременност,бе Парацитамол-таблетки.Не помня по колко ги пиех на ден-може би по 2 ,но друго не  можех да приема.За капки не помня,но можеш да ползваш безобидните/нелекарствени средства/като СТЕРИМАР/солена морска вода пречистена/,Сребърна вода на "АРКОЛ"-те са за накапване /впръскване в носа.Ползвам ги за детето, и в момента даже.
Мисля,че разтривки с ракия или друг алкохол/спирт няма да са подходящи-алкохолът минава през кожата.
Виж закованата тема"Баба каза така..."

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
На мем GP-то ми беше предписал Муконазал - спрей.

# 3
  • Мнения: 53
благодаря Ви много newsm51

# 4
  • Мнения: 7 201
Fervex или Coldrex също можeш да пиеш.Те съдържат парацетамол и вит.C

# 5
  • Мнения: 3 456
Пресован чесън + мед в равни количества. Гадничко Mr. Green Mr. Green Mr. Green, но пък ефикасно и безвредно.  bouquet
Успех!!!

# 6
  • Мнения: 3 146
Аз като бях бременна, лекярите ми казаха - Осцилококцинум. На мен , а и на идна приятелка помогна, та не се стигна до нищо сериозно. Можеш спокойно парацетамол да пиеш.

Не пий аспирин и нищо, за което не си сигурна, че не вреди!

# 7
  • Мнения: 1 640
Да!Аспирин и аналгин или хексалгин-НЕ!И бързо взимай мерки ,преди да са се задълбочили симптомите.

# 8
  • Мнения: 982
Парацетамол може да пиеш.За виброцил имам спомени,че става за бременни.Но ти можеш в аптеката да питаш.
Мисля,че при вирус се променя кръвната картина.

# 9
  • Мнения: 53
Много Ви благодаря , от все сърце  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт