Токуда II - лекарите

  • 981
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 660
Здравейте на всички и се надявам да не се сърдите, че пускам втора тема за Токуда. Причината е, че в другата тема най-често се коментират цените, начините за записване и прием.

Ще се радвам да имаме място, където да коментираме впечатленията си от докторите в АТ отделението, без значение платени ли са или по ЗК.

Нека да започна аз -

при Евтимова съм била веднъж - не съм доволна от нея, малко е отегчена, малко незаинтересована, достатъчно рязка... Не бих отишла пак.

Бях и при едно от светилата - Диков мисля, че беше, но не съм сигурна. Може би лош момент уцелих при него, но също не беше преглед, а по-скоро отбиване на номер... Не съм категорична, че е лош специалист, но така се получи.

Дано да посъберем повече мнения за различните доктори. Едно за мен е сигурно - Токуда е явление в България, втора болница като тази няма! И макар и да не е перфектна - какво ли е перфектно? - пациентът се чувства човек и в сигурни ръце!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 123
Аз съм при д-р Колева.Много съм доволна от нея.Всеки път ме гледа подробно и с ехограф и с Доплер.Най-много ми харесва,че ми следи състоянието постоянно и предвижда ,какво може да се случи.Благодарение на нея съм стигнала до тук и дано устискам и до края.

# 2
  • Мнения: 38
Диков - той явно е в настроение да си упражнява професията си само ако му обещаеш че ще го избереш за екип, когато тръгнеш да раждаш. Авторитета му се крепи на стара слава и дебелашки шеги/едни и същи от години/.
Кирякова - добър професионалист, възпитана, педант в професията си, независимо дали си плащаш или не.

# 3
  • Мнения: 1 409
Като цяло докторите там са на ниво.Аз от Евтимова съм доволна.Родих при д-р Димитров и не мога да кажа нищо освен,че до сега не съм попадала на лекар с такова добро отношение към пациентите си.Перфектен професионалист е.
За Диков,какво да ти кажа,ще прозвучи малко грубо оже би,но за мен той е един усъваршенстван простак.Не знам,кой му прави рекламата на добър лекар,но при него май всичко е само пари.

# 4
  • Мнения: 21
Аз бях при Димитров, в началото ми изглеждаше странен не говори много, но след вторият прием и раждането съм на друго мнение. С две думи за мен той е супер.
Искам само да добавя, че ми бяха препоръчали Диков, обаче нямаше часове за него, а аз бях в осмият месец и неможех да чакам, затова по случайност попаднах при Димитров и не съжелявам.

# 5
  • Мнения: 153
Здравейте!
Да подбутна темичката напред, че много ме интересува. Досега не съм била на преглед в болницата, само я посетих при отворените врати. Изчетох де що имаше за Токуда и лекарите понеже един от вариантите ми за раждане е там. Отначало се бях насочила към д-р Диков, но след няколко негативни мнения за него от форума се преориентирах към Димитров-пак само въз основа на мнения от форума. Друга информация нямам. От това, което прочетох си правя следните изводи-които са си само мое мнение, може и да не са верни-базата им явно е супер. Неонатолозите им май също са добри-д-р Масларска лично я видях на отворените врати-останах с много добри впечатления. Отношението към пациента на ниво. Единственото, което ме притеснява е дали АГ специалистите им са с достатъчно опит, защото това си е много важно. Като цяло мога да кажа, че повечето мнения за болницата са позитивни. Само в един друг форум прочетох за някаква майка, която имала проблем след секциото с раната и обвинява затова лекарката. Само че не пише за коя лекарка става въпрос. Ако имате повече впечатления от АГ специалистите казвайте, ще ми е от голяма полза.

# 6
  • Мнения: 468
Родих края на декември месец при др. Герганова и съм изключително доволна от нея и екипа, който беше на смяна. Живот и здраве пак бих родила при нея, чувствах се изключително спокойна и сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт