Хламидии в ранен етап на бременност

  • 463
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Здравейте!
Сестрата на съпругът ми е бременна!Това е страхотна новина за цялото семейство. Hug Но, има  проблем и се надявам някоя мама минала по този път да ни даде съвет. Зълва ми е ходила  на кръвни изследвания и са й казали ,че има хламидии( малко количество).Проблемът е ,че се лекуват само с АБ и на този етап от бременноста не е препоръчително, а тя е чела някъде ,че тези микроорганизми могат водят до малоформации на плода.Има ли мама сбъскала се с подобен проблем? Как го решихте?

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Точно Хламидии не съм имала, но знам, че са много опасни за бременните, по-точно за бебето. Когато изказах притеснението си пред АГ-то, че в началото на бременността съм пила Флажил, тя ми каза, че на Запад го давали профилактично на бременните с/у Хламидии. Не знам колко е вярно, тъй като хич не е безобиден, но ако е така, значи има вариант за лечение.

Дано се оправи!!!

П.П. Нека зълва ти да си направи още едни изследвания в друга лаборатория, тъй като в БГ не знам дали има лаборатория, в която тези изследвания са 100% сигурни. Една приятелка така я изкараха, че има, а мъжът и няма. Невъзможно е. В друга лаборатория ги изкараха чисти и двамата.

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 16:51 от Гита Ог

Общи условия

Активация на акаунт