Предлагам Diphereline

  • 530
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте! Simple Smile
Радвам се, че най-сетне и аз пиша в този форум. Дълго време бях само читател и тази мрежа от жени ми е помагала в много тежки моменти - за което ви Благодаря! За съжаление причината да попадна на сайта не беше до там приятна. Откриха ми ендометриоза. Приех го много тежко и всеки път, когато се сещах за това "ми идеше да се гръмна". Оперираха ме и започнах да се лекувам, макар и със закъснение. Наложи се да си купя лекарства от жена, която беше минала по моя път. Сега идва ред и аз да постъпя така, тък като имам излишни три опаковки "Diphereline". Те са в гаранция, неотваряни и най-същественото - на същата цена, на която съм ги купила от нея - 275лв. Мисля, че тук няма място за спекулации. Иска ми се просто да попаднат в ръцете на някой, на когото ще са полезни.
За контакти: 0887080968 и 02/8553515

# 1
здравейте, аз също съм нова в този форум тепърва ми предстои лечение с диферелин но май не съм много убедена че това  е  НАЙ- ПОДХОДЯЩОТО би ли ми казала как си чувства след това  лечение ,какви са страничните действия на препапата и в крайна сметка има ли ефект въобще

Общи условия

Активация на акаунт