Положителен тест и розаво зацапване??/

  • 3 585
  • 14
  •   1
Отговори
Мили момичета моля ви за съвет..... От събота си правя тестове за бременност и всички са положителни, но( както винаги все има "но") от вчера имам леко розово зацапване когато ходя до тоалетна( на хартийката- извинявам се). Утре съм си записала час за лекар но нали се сещате 4е до утре има мнооооого време и не знам дали да изненадам будещия татко още днес.
Целувки

# 1
Здравей!Според мен,щом теста е полужителен значи има бременост.Все пак щом утре си на лекар изчакай да мине прегледа и тогава се похвали на таткото и на всички.Дано всичко е ок.

Не мога да не ти честитя тихичко    Praynig моля се всичко да е добре .Лека и безпроблемна

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Дано всичко е наред и пиши утре!

# 3
  • Мнения: 155
И аз бях като теб, но си отшумя. Розовото зацапване може да бъде причинено от много неща, при мен е прогестеронова недостатъчност, доки ми изписа утрогестан и поне за сега съм добре! Продължи три дни и спря.  Но най-добре доки ще ти отговори на този въпрос.  Успех!

# 4
  • Мнения: 1 335
Зацапване по време на бременност не трябва да има. Дано всичко е наред Praynig

# 5
Еми ходих днес на доктор, но честно да си кажа нищо не ми каза, освен че е нормално в първия ден и така........ newsm78. Проблема ми е че не съм в България и тук е малко по-различно цялото им обслужване Sad.
Днес нищо нямам и да се надявам вси4ко да е нормално до другия понеделник, защото пак ще ходя при ГТ-то.
Благодаря за всички отговори и лек ден Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7 718
Всичко ще е наред, поздравления, пази се.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Успех и от мен и повечко си почивай!

# 8
  • Мнения: 1 949
D-iva, в 7гс и аз имах такова зацапване. Гледаха ме УЗ, вече имаше пулс. Оказа се, че кървенето е от матката но далеч от плодното сакче. Пих Дуфастон, Папаверин и ми биха инжекции Прегнил. Оправих се. дано и при теб всичко да е наред. Не ти ли казаха нещо - да лежиш примерно. Аз лежах (ама буквално) 1 седмица.

# 9
  • Мнения: 110
Нормално е да има такова зацапване от имплантирането на оплодената яйцеклетка. Но не е задължително.

# 10
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
И аз имах такова зацапване за два дена,но на втория по съвет на доктора почнах нош па и утрогестан.На третия вече зацапването отмина,макар че болката в кръста и ниско в корема продължи.Сега ми каза да седя у дома на топло седмица и да лежа,както и да продължавам с лекарствата.Ако имам късмет всичко ще отмине.  Praynig
Дано при теб всичко се оправи,повечко почивай. Peace

# 11
  • Мнения: 975
Дивна,стискам палци всичко да е наред.Пази се и много почивай.

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Еми ходих днес на доктор, но честно да си кажа нищо не ми каза, освен че е нормално в първия ден и така........ newsm78. Проблема ми е че не съм в България и тук е малко по-различно цялото им обслужване Sad.


 Тази чуждестранна практика не мога да я разбера CloseНяма такива нормани неща.Април месец с такова зацапване и нехайно лекарско отношение направих спонтанен аборт.През първата бременност имах същото зацапване и веднага ме приеха в болница.Биха ми инжекции, пих Утрогестан и се оправих.На твое място бих досаждала на лекарите и бих си търсила правата, ако зацапването не отмине.Най-голямата глупост в Англия беше, че ми изписаха да пия Парацетамол на всеки 6 часа.Като чуха за това българските лекари и се хванаха за главите.

 От все сърце ти пожелавам успех!!!! Heart Eyes

# 13
Благодаря за отговорите момичета  bouquet
Да аз съм точно в Лондон и  мога да кажа с ръка на сърцето са ужасни. Зацапването беше само за един ден( в деня преди да ми доиде уж) и сега нямам нищо, но англйската процедура ме учудва се повече и повече......... Rolling Eyes. Когато говорих с ГП-то ми каза , че дори и да прокървя за напред било нормално и нищо не правели по въпроса - тя природата си знаела работата newsm78 ( до 3 спонтанни аборта било ОК Twisted Evil)
Аз си мисля че съм в 4та седмица, но ж понеделник пак ще ходя да видим какво друго умно нещо ще кажат:(((((((((
Аз засега се чувствам добре, и да се надявам и така да продължавам.
Благодаря на всички и скоро ви пожелавам  EFP
Лек ден на вси4ки

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Радвам се,че нямаш зацапване вече.Сега почивай повечко и всичко да  е наред на прегледа!

Общи условия

Активация на акаунт