Ботушките на ТСМ

  • 1 869
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 232
Някой ползвали ги е  и довлни ли сте?Говоря за детските модели, споделете мнение дали са добри, пропускат ли вода, топли ли са  и т.н.

# 1
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Къде ги видях те тези ботуши,дайте една снимка,моля...ще следя и аз темата. Hug

# 2
  • Мнения: 2 232
Ами аз съм ги виждала в техните магазини, ако намеря сайта им, ще потърся там дали ги има и ще ги пусна.

# 3
  • Мнения: 315
Ние купихме едни, подобни на апрески. Много съм доволна - не текат, топлят и са изключително леки. Да не говорим, че цената от 22 лв. особено ме зарадва.  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 1 528
Някой знае ли в момента в кой от ТСМ-ските магазини ги има тия апрески сега, че детето остана без ботуши. И има ли малки номера като 22 например?
Благодаря

# 5
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ние купихме едни, подобни на апрески. Много съм доволна - не текат, топлят и са изключително леки. Да не говорим, че цената от 22 лв. особено ме зарадва.  Laughing
А от къде ги взехте ще ни кажеш ли... Hug

# 6
  • Мнения: 2 232
Az тези които съм виждала са били м/у 32-34лв.На ул. Раковски   от пл. Славейков в посоки Френската гимназия е. Може  да е имало и по-евтини, аз тия запомнох като цена .Другият е близо до 5те кюшета на ул.Хр.Ботев. 

Нещо този сайт  на ТСМ, който намирам няма нито дрехи , нито обувки....ако някой може да ми даде правилният..

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 18:25 от Deja Vu

# 7
  • Мнения: 315
Ние ги купихме от ТСМ на Руски паметник. Същите на Раковска са били по 38 лв. Взехме 22 номер, имаше 21 и 20. За по-големи дечица имаше също - 25, 26. Дано съм била полезна.

# 8
  • sofia
  • Мнения: 1 426
В люлинския нямаше (Люлин 10). А така се бях засилила  #Cussing out.

# 9
  • Мнения: 2 232
Ние ги купихме от ТСМ на Руски паметник. Същите на Раковска са били по 38 лв. Взехме 22 номер, имаше 21 и 20. За по-големи дечица имаше също - 25, 26. Дано съм била полезна.

Даже много полезна беше.Много ти благодаря за инфото, че бях тръгнала към оня на Раковски.....Днес минах и взех 26 номер за малкият, сега остава само да видим дали няма да протечат  в снега...Имаше само 21 номер от същият модел, но можели по принцип да  поръчат номера.

# 10
  • софия
  • Мнения: 25 394
Бихте ли ми помогнали, че съм с малката и няма да мога да ходя да обикалям - къде на Руски паметник се намира този ТСМ? Може ли малко да ги опишете, че аз пък съм се засилила да взимам на Сандик, но не съм много убедена още.

# 11
  • Мнения: 252
TCM-a на Руски паметник се намира точно с/у МВР болницата. ТСМ на същия собственик, тоест с еднаква стока се намира и на Ботев, малко след 5те кьошета като вървиш от лявата страна на Ботев.

# 12
  • Мнения: 252
този на Руски паметник е със стълби и ако си с количка е трудно за влизане. този на Ботев е ОК.

# 13
  • around the world
  • Мнения: 651
Ние ги купихме от ТСМ на Руски паметник. Същите на Раковска са били по 38 лв. Взехме 22 номер, имаше 21 и 20. За по-големи дечица имаше също - 25, 26. Дано съм била полезна.
а ма тях пише ли някъде ТСМ или това от новите неща,които продават в бившите ТСМ магазини?
Аз съм много доволна от детските неща на ТСМ и бих купила на малчо такива ботушки, но ако са от  новите китайски попълнения в ТСМ магазините не  съм сигурна. newsm78

# 14
  • Мнения: 2 232
Пише си ТСМ на този на Руски , а също така и на Хр. Ботев...Само където нямат бройки достатъчно.
А какви са тези Китайски попълнения в ТСМ?

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 22:25 от Deja Vu

Общи условия

Активация на акаунт