Кърмене и разтройство

  • 10 268
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 320
Бебо е здрав. Проблема е в мен ... все още кърмя а от 2 дни съм с жестоко разстройство.Пробвах да не ям , но кърмата намаля драстично, на всички лекарства пише .. при кърмене не се препоръчва. Минах на затягаща диета , но ефект / като затягане - няма/ , все пак неискам да престана да кърмя за нещо като това Sad
Дайте съвети!

# 1
  • Мнения: 6 315
Хапвай само храни, които запичат и кърми детенце. Яж ориз, банани, печени ябълки, сухари. Мисля, че на детенце може да не му стане нищо от твоето разстройство. На моето бебе не му действаха изобщо моите неразположения. Дано скоро се оправиш!

# 2
  • Мнения: 6 155
Можеш да пиеш смекта или ентерол /прахчета против разтройство/. Те се дават и на бебета.

# 3
  • Мнения: 1 320
Цитат на: Biby
Можеш да пиеш смекта или ентерол /прахчета против разтройство/. Те се дават и на бебета.

На тях пише че не се препоръчват по време на кърмене

# 4
Цитат на: vessi
Цитат на: Biby
Можеш да пиеш смекта или ентерол /прахчета против разтройство/. Те се дават и на бебета.

На тях пише че не се препоръчват по време на кърмене


Здравейте.
Може да дотягам, защото често го пиша.
При разстройство най-добре действат варени моркови.
Във водата от морковите пък сварявам ориз. Не е толкова калорично като за кърмачка, ама все пак е ядене.
И пий вода

# 5
  • Мнения: 6 315
А защо не пробваш с въглен? Активният въглен само обира гадостите от червата. Не би трябвало да премине в кърмата.

# 6
  • Мнения: 8 459
Цитат на: Biby
Можеш да пиеш смекта или ентерол /прахчета против разтройство/. Те се дават и на бебета.
newsm10

# 7
  • Мнения: 6 155
Цитат на: vessi
Цитат на: Biby
Можеш да пиеш смекта или ентерол /прахчета против разтройство/. Те се дават и на бебета.

На тях пише че не се препоръчват по време на кърмене


Ами..., по принцип ги изписват на бебета при разтройство Thinking
Варени моркови, печени ябълки, компот от дренки също вършат работа Wink

# 8
  • Мнения: 3 200
Пийни 1-2 с.л. оцет, действа бързо

# 9
  • Мнения: 3 777
Аз имах този проблем. Пих ентерол и кърмих непрекъснато. Нищо му няма на бебо.
Това са лекарства, които се изписват на бебета Sign Exclamation
Купи си и пий няма страшно. На мен бабешки лекове не ми помогнаха, пих оцет, ядох ориз, дъвках кафе..и каквото се сетиш. Ентерола ми помогна.

# 10
И мен ме беше сполетяло същото, пиех ентерол и някакво хомеопатично, но не му помня името, беше доста ефикасно.

# 11
  • Мнения: 2 641
Ентерол - аз го пих докато бях бременна в 4 месец - много добре и бързо дейста

# 12
  • София
  • Мнения: 1 326
Чай от джоджен-супер ефикасен, веднага ще те пресече!

# 13
  • Мнения: 1 320
Благодаря на всички за отговорите ... пробвах бабините / без лекарства/ . Свършиха си работота Grinning .
Малко и бебо се позапече , но малко Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт