Въпроси за ДЯ "Звънче" - Варна

  • 1 528
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Днес откриват новата група.Дайте отзиви за нея.Кои госпожи ще работят там?И най важният ми въпрос е колко ще са децата там и ще останат ли по над 40 деца в другите групи?!Децата ние ли трябва да си ги прехвърлим или ще има вътрешно преразпределение на децата?

# 1
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
аз разбрах, че новата група се открива към началото на ноември?!? започнаха ли децата?

# 2
  • Мнения: 94
аз разбрах, че новата група се открива към началото на ноември?!? започнаха ли децата?
    Охоооо,че те я откриха,още на 19.9.....,ти не четаш ли вестници?! Ние сме страшно доволни от нашата г-жа Георгиева и ако тя отиде в новата група и нище ще отидам там.Много е важно  за мен детето ми да е спокойно и щастливо в яслата,защото чета тук много лоши неща за останалите госпожи и ми настръхва косата.Понякога се чудя,как може да назначават такива изверги??!!!!!Ама това е друга тема,ако искаш може да я продължим на лични.Не ,че малко се говори в този форум,но все има какво до се каже още.
  Вие започнахте ли?Давай с твоите впечатления.Ти си на ред.  Laughing

# 3
  • Варна
  • Мнения: 26
Здравейте мили мами, моят голям син беше във втора група при Недялкова и Николаева, аз лично съм доволна и затова и малият записах там, ще тръгнем след няколко месеца. Нямали сме сериозно пререкания с госпожите, лелите са страхотни и не съм забелязвала нещо притеснително. Вики ходеше с удоволствие .... Дано и с млакия да е така. Ще видим...

# 4
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
аз разбрах, че новата група се открива към началото на ноември?!? започнаха ли децата?
    Охоооо,че те я откриха,още на 19.9.....,ти не четаш ли вестници?!

На мен директорката ми каза да се обадим към края на октомври, че групата започвала от първи ноември. Тогава да правим изследванията, шантава работа! А преди това една от сестрите ми беше казала, че предпочитат децата да идват едно по едно за начало, защото така по-лесно свиквали, ясленска логика някаква. Ние не сме на зор, аз работя, а майка ми гледа Калина в къщи и затова не съм много настоятелна, а тези дни детенце на наши приятели стигна до болница и сега цялата рода се е наежила срещу започване на ясла, сега започвал сезона на болестите....и т.н. и т.н. Никое дете не е застраховано от пневмония (лошо е разбира се) и много антибиотици натикват в малкия организъм, но все пак трябва да се започне от някъде, виждам че детето ми търси контакт с деца, та ще се включим когато ни дойде времето.

# 5
  • Мнения: 94
аз разбрах, че новата група се открива към началото на ноември?!? започнаха ли децата?
    Охоооо,че те я откриха,още на 19.9.....,ти не четаш ли вестници?!

На мен директорката ми каза да се обадим към края на октомври, че групата започвала от първи ноември. Тогава да правим изследванията, шантава работа! А преди това една от сестрите ми беше казала, че предпочитат децата да идват едно по едно за начало, защото така по-лесно свиквали, ясленска логика някаква. Ние не сме на зор, аз работя, а майка ми гледа Калина в къщи и затова не съм много настоятелна, а тези дни детенце на наши приятели стигна до болница и сега цялата рода се е наежила срещу започване на ясла, сега започвал сезона на болестите....и т.н. и т.н. Никое дете не е застраховано от пневмония (лошо е разбира се) и много антибиотици натикват в малкия организъм, но все пак трябва да се започне от някъде, виждам че детето ми търси контакт с деца, та ще се включим когато ни дойде времето.

  Ами разбира се,че така ще ти каже директорката.Нали като свършат местата се плаща за да ти вземат детето.Ние не сме плащали,но няколко майки са дали между 200 и 350 лв."уж за спонсорство" на директорката.Ако утре ако и заведеш детето и носиш в пличке пет стотака,щото има инфлация не стига,че няма да те върне,ами и за части от секундата ще ти намери място в някоя от групите.Настоявай да си в 4 група при г-жа Георгиева/тя е най добрата в цялата ясла/. Wink

# 6
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
glo - сигурно си права, но аз пари няма да занеса. директорката ми показа, че е записана в една голяма книга. смятам, че няма да ме замотае повече (надявам се). Четвърта група - новата ли е?  Благодаря за препоръката!

# 7
  • Мнения: 94
glo - сигурно си права, но аз пари няма да занеса. директорката ми показа, че е записана в една голяма книга. смятам, че няма да ме замотае повече (надявам се). Четвърта група - новата ли е?  Благодаря за препоръката!
  Четвърта група не е новата.Норматива в яслена група е около 18 деца,което ще рече,че на дете в тази ясла се полагат 4 кв.метра площ.Просто тази ясла се слави,че в групите има вече по 60 деца,прави си сметка как са приети тези деца над норматива  newsm78.Вчера с още две майки преди да си вземем децата решихме на прочетем броя на заетите шкафчета в нашата група и бройката направо ме втрещи.Съдейки по броя на заетите с дрешки шкафчета в групата имаше 58 деца  #Crazy, #Crazy, #Crazy.При условие,че не се вземаме от първите. Shocked

# 8
  • Мнения: 1 045
Аз недоумявам тая директорка с какъв акъл ги записва тези деца  Rolling EyesИ 3 нови групи да открият пак ще са претъпкани . Като се сетя каква беше гледката на 38 деца се чудя как си оставяте деця в група със още 50  ooooh!

# 9
  • Мнения: 727
Ние започваме в началото на ноември,по препоръка на директорката сина ми ще е в новата група(а и аз предпочитам) новата група е 5-та
Ако някой има повече инфо за нея да пише
Diki-явно децата ни ще са заедно Hug

# 10
  • Мнения: 94
Ние започваме в началото на ноември,по препоръка на директорката сина ми ще е в новата група(а и аз предпочитам) новата група е 5-та
Ако някой има повече инфо за нея да пише
Diki-явно децата ни ще са заедно Hug
  Няма значение в коя група ще си.Провери,кои г-жи ще са там.Тук доста се изписа за повечето от тях.Тези ,което са гадните и отвратителните,които малтретират децата са :
1.Недялкова от втора група
2.Ангелона от трета група.
3.Добрева от трета група.
4.Илиева от трета група.
5.Владимирова от втора група.
6.Анастасова от четвърта група.
 Тези жени си правят каквото си искат с децата,но до сега не съм чула да са наказвани за злодеянието си,като шамарят и дерат децата и като ги заключват в тъмните стаички.
 Иначе с другите майки си говорим,че новата група е много хубава ,ама то малко ли пари дадохме за нея??!Демек-спонсорство.
  Ако нещо те притеснява питай,затова сме тук,за да си помагаме  Hug.

# 11
  • Мнения: 727
Ние започваме в началото на ноември,по препоръка на директорката сина ми ще е в новата група(а и аз предпочитам) новата група е 5-та
Ако някой има повече инфо за нея да пише
Diki-явно децата ни ще са заедно Hug
  Няма значение в коя група ще си.Провери,кои г-жи ще са там.Тук доста се изписа за повечето от тях.Тези ,което са гадните и отвратителните,които малтретират децата са :
1.Недялкова от втора група
2.Ангелона от трета група.
3.Добрева от трета група.
4.Илиева от трета група.
5.Владимирова от втора група.
6.Анастасова от четвърта група.
 Тези жени си правят каквото си искат с децата,но до сега не съм чула да са наказвани за злодеянието си,като шамарят и дерат децата и като ги заключват в тъмните стаички.
 Иначе с другите майки си говорим,че новата група е много хубава ,ама то малко ли пари дадохме за нея??!Демек-спонсорство.
  Ако нещо те притеснява питай,затова сме тук,за да си помагаме  Hug.
вашите деца в новата група ли са
Нещо не разбирам,как така вашите деца са  в новата група,като единствената нова група е 5-та и тя започва ноември newsm78
КОЯ Е ВАШАТА НОВА ГРУПА
а и аз не съм давала никакви пари,било под формата на спонсорства Stop
Отговори ми моля Hug

# 12
  • Мнения: 94
Ние започваме в началото на ноември,по препоръка на директорката сина ми ще е в новата група(а и аз предпочитам) новата група е 5-та
Ако някой има повече инфо за нея да пише
Diki-явно децата ни ще са заедно Hug
  Няма значение в коя група ще си.Провери,кои г-жи ще са там.Тук доста се изписа за повечето от тях.Тези ,което са гадните и отвратителните,които малтретират децата са :
1.Недялкова от втора група
2.Ангелона от трета група.
3.Добрева от трета група.
4.Илиева от трета група.
5.Владимирова от втора група.
6.Анастасова от четвърта група.
 Тези жени си правят каквото си искат с децата,но до сега не съм чула да са наказвани за злодеянието си,като шамарят и дерат децата и като ги заключват в тъмните стаички.
 Иначе с другите майки си говорим,че новата група е много хубава ,ама то малко ли пари дадохме за нея??!Демек-спонсорство.
  Ако нещо те притеснява питай,затова сме тук,за да си помагаме  Hug.
вашите деца в новата група ли са
Нещо не разбирам,как така вашите деца са  в новата група,като единствената нова група е 5-та и тя започва ноември newsm78
КОЯ Е ВАШАТА НОВА ГРУПА
а и аз не съм давала никакви пари,било под формата на спонсорства Stop
Отговори ми моля Hug
  Нашите деца са в четвърта група,но си говорим как е обзаведена новата,защото от всички групи родителите,спонсорирахме новата група. Simple Smile

# 13
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Аз правя изследванията, утре ми останаха кръв и урина за детето, за другите чакам резултатите, а в последния момент ще направим заключението. Първия ден може би ще е 5-ти, защото първи вероятно ще е почивен ден.
За учителките - смятам обосновано, че мога да си създам собствено мнение, а ако се потвърди казано вече тук, ще го отразя немедлено, а после - други средства разрешени от закона. Wink

# 14
  • Мнения: 727
Аз правя изследванията, утре ми останаха кръв и урина за детето, за другите чакам резултатите, а в последния момент ще направим заключението. Първия ден може би ще е 5-ти, защото първи вероятно ще е почивен ден.
За учителките - смятам обосновано, че мога да си създам собствено мнение, а ако се потвърди казано вече тук, ще го отразя немедлено, а после - други средства разрешени от закона. Wink

нашите изледвания са вече там Simple Smile,платихме и таксата за ноември Peace
аз съм позитивно настроена Party,моето е веселяк които обожава да си играе...за него там ще е РАЙ,а и  у дома всичко му е вече безинтересно,така ще започне да цени това което има..като се завръща от тежкия ден на яслата Mr. Green
за лелките няма да коментирам,жените са именно хората които бдят над децата аз съм позитивен човек,вярвам че не са лоши...това е
Дики-знаеш ли кои ще са нашите лелки в 5-та
Qlo-кажи какво коментирата с майките,как е обзаведа групата,аз нямам инфо newsm78

Общи условия

Активация на акаунт