Има ли тук такива, които само са си виновни?

  • 3 268
  • 64
  •   1
Отговори
Темата ми е провокирана от една друга тема, която пуснах в Дом и семейство, и в която повечето майки ме обвиняваха, че ще си разваля семейството и ще съжалявам цял живот...

Та въпросът ми е такъв: Има ли тук такива самотни майки (или татковци), които да смятате, че сами сте станали причина за раздялата с половниката ви, че вината е била почти изцяло ваша, че е трябвало да постъпите другояче и пр.

# 1
  • Мнения: 2 336
Едва ли ще намериш тук такива... Поне това ми е мнението и наблюдението.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 683
Има да,от наблюдения говоря,не съм говорител на форума,тук повечето се самоизяждат и търсят под вола теле какво още е можело да направят,освен всичко което са направили,а те наистина са направили непосилни неща/поклон момичета!/...и това не е било достатъчно обаче за неотразимите принцове,на тях пак ,,им липсва нещо"...на нас обикновено ни стига и коня без принца...

# 3
  • Мнения: 9 990
Ся, ако питаш моя-аз съм виновна.И за глада в Сомалия и за глобалното затопляне вече си мисля, че съм виновна.И аз вината си я знам.Често, за да изпиша вежди съм бола очи.Та в един момент ми бе вменено, че съм виновна.Реално, в една криза и последвала раздяла вина често имат двамата.Има обаче и превес, не е задължително вината да е по равно винаги.Както е в любовта-един дава повече от другия, така е и в грешките-един греши повече от другия.

# 4
  • Мнения: 451
Ами,знаеш ли може би ще избягам от темата,но ако това е вина-повечето сме виновни,че сме вярвали-в любовта,на обещания за промяна и каквото се сетиш.
В добавка и на това ,което казва пенелопа-виновни сме за глобалното затопляне,виновни сме,че не сме проявили разбиране,виновни сме,че не четем мисли кой какво е искал да каже и покаже,абе въобще за всичко,което ти дойде на ума-все сме виновни.
Както се казваше в една стара тема-за клетки на Славейков сме Mr. Green

# 5
  • Мнения: 623
Primrose_ ако идеята ти е да ставаш самотна майка - действай, на прав път си, както всички знаем от "Два стола се пада на земята"

# 6
  • Мнения: 9 990
...я дайте темата от семейния-да видим за какво иде реч, ако е за прелюбодеяния-мдаааа, най-обичам някой с приятеля на най-добрата ми приятелка, колежката или прочее сапунени простотии... Laughing

# 7
  • Мнения: 911
Ами,знаеш ли може би ще избягам от темата,но ако това е вина-повечето сме виновни,че сме вярвали-в любовта,на обещания за промяна и каквото се сетиш.
В добавка и на това ,което казва пенелопа-виновни сме за глобалното затопляне,виновни сме,че не сме проявили разбиране,виновни сме,че не четем мисли кой какво е искал да каже и покаже,абе въобще за всичко,което ти дойде на ума-все сме виновни.
Както се казваше в една стара тема-за клетки на Славейков сме Mr. Green

!!!

"...повечето сме виновни,че сме вярвали - в любовта, на обещания ..."
че сме се надявали... newsm78...пък то не Принца, ами коня му сме срещнали, или по-скоро катъри нещастни  #2gunfire

с други думи, както казва нашия бард - Пантерчо, абсолютно ние сме си виновни, че сме си ги избрали такива!!!
 Mr. Green

# 8
  • Мнения: 9 990
О, много моля-аз Принц никога не съм искала.Бах и принцовете бее-на тях им се прислугва, те торби не носят принцовете, защо все принцове чакате, не ви разбирам. Laughing hahaha
Дайте, дайте темата от семейния, кой и по какъв повод ти е казал че ще си си сама виновна?

# 9
  • Мнения: 2 336
Ако не се лъжа - това е темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239917.0

# 10
  • Мнения: 9 990
Takaaaa, аз тук млъквам, защото ще ме баннат иначе. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 336
Аз също ще преглътна коментара.

# 12
  • Мнения: 623
Сиси лъжеш се Simple Smile, това е темата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233973.0

# 13
  • Мнения: 9 990
Еми още по-млъквам тогава  Sick

# 14
  • Мнения: 623
Пенелопа защо млъкваш? Ето една потенциално нова съфорумка, която на всичкото отгоре ще се яви, като някакъв вид прецедент. За мен лично ще е добре дошла, все пак ще се види, че има и жени, които са...няма да продължа на там  Laughing Peace

Общи условия

Активация на акаунт