Читав мамолог във Варна

  • 97 968
  • 65
  •   1
Отговори
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Къде във Варна мога да отида на лекар.Мисля че нещо става във едната ми гърда,дето хич не ми харесва.Може и да не е по Здравна каса,че то по тая линия навсякъде те третират като говедо Crossing Arms


# 1
  • Мнения: 1 708
Симеонова в окръжна болница е добра!

Пиши на лични ако искаш да ти дам телефона! Peace

# 2
  • Мнения: 230
В Майчин дом съм ходила при Гърдевска и при Брюкнер. Бях мн. доволна и от 2-те. Но не знам дали още са там.

# 3
  • Мнения: 274
Д-р Денислав Белинов в Онкологията/сега е преместена в подземието на Окр. болница/.По здравна каса преглежда вторник и сряда от 14 ч.

# 4
Някой знае ли къде във Варна е частния кабинета на д-р Хинев (хирург мамолог).Знам , че работи в окръжна болница , но незнам къде е частния му кабинет

# 5
  • Мнения: 636
Гърдевска вече е в чужбина Rolling Eyes Аз съм ходила на ехограф при Темелкова в Болница "ПРОФ. Темелков"- добра е Peace

# 6
  • Мнения: 796
Някой знае ли къде във Варна е частния кабинета на д-р Хинев (хирург мамолог).Знам , че работи в окръжна болница , но незнам къде е частния му кабинет
Хинев преглеждаше миналата година в една от пресечките,перпендикулярна на Ген.Колев и успоредна на Цар Освободител-първата мисля беше/така наречените-генерали/.Ако искаш ми пиши на лични,ще ти дам мобилния му,аз така си бях запазила час.

# 7
  • Мнения: 24
Знае ли някой къде се намира частния кабинет на д-р Денислав Белинов?

# 8
  • Мнения: 274
Знае ли някой къде се намира частния кабинет на д-р Денислав Белинов?
Д-р Белинов има платен прием в мед. център "Дария" на ул."Панагюрише" 2-тел.:631 126, а също преди време и в мед. комплекс "Варна" на бул."8 приморски полк"122-тел.:300 629.

# 9
  • Мнения: 24
Много ти благодаря!

# 10
  • Мнения: 32
А за доц. Радев какво ще кажете? Чувала съм го, но не знам отзиви, както и за д-р Ненков?

# 11
Здравейте!Аз препоръчван на всички дами, които имат или се съмняват, че имат онкологични проблеми на гърдите, Д-р Денислав Белинов, във Варна. Много е внимателен и знае какво прави. Аз обиколих доста преди да го "открия". Миналата седмица ми прави операция, екипа му е отбран. Работи със здравна каса в Онкологията в кв."Аспарухово", дава смени и в Онколочиното отделение в Окръжна болница - Сграда 4, како и платен прием в мед. център "Дария" .

# 12
# 13
  • Мнения: 88
Д-р Белинов гледа ли на ехограф или предварително трябва да отидеш и да му занесеш снимка? И ако някой може да ми каже, в кои дни е хубаво да се отиде на такъв преглед /спрямо това, кога ти е цикъла/? Предварително благодаря!!!

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 17:10 от male4ka-pale4ka

# 14
  • Мнения: 2 898
За д-р Белинов не мога да помогна, но мога да препоръчам д-р Ненков.Лично съм ходила на преглед при него. Много внимателен, отзивчив и добър специалист. Оперира моя колежка и тя е много доволна. Жива и здрава е.

Общи условия

Активация на акаунт