Аптамил 2 Комфорт и Аптамил 2 - каква е разликата?

  • 1 106
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 784
Видях вчера в Билла за пръв път Аптамил 2 Комфорт, койте е в метална кръгла кутия и Аптамил 2 в картонената опаковка. Знае ли някой каква е разликата? Разгледах бг упътването на кутиите и бяха абсолютно същите. Цената на Комфорт е с около 4-5лв по - скъпа.  Аз все още давам Аптамил 2 на Калоян и се чудя дали мога да мина на този Комфорт, понеже опаковката му ми се струва по-практична, отколкото пакетите от картонената кутия. А и щом има такава съществена разлика в цената, предполагам, че би трябвало да е с нещо по-добър от обикновения Аптамил 2. Ще се консултирам и с педиаатърката ни, но все пак искам да попитам и вас, ако някой има опит или знае нещо по въпроса, моля да сподели. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 27 524
Комфортите са за по-проблемни деца - трудно храносмилане, силни колики, запек. Ако нямате подобнни проблеми, няма смисъл да го сменяш без нужда  Peace

# 2
  • Мнения: 4 447
Комфортите са за по-проблемни деца - трудно храносмилане, силни колики, запек. Ако нямате подобнни проблеми, няма смисъл да го сменяш без нужда  Peace

А ако се смени, как би повлияло на детето?

# 3
  • Мнения: 5 103
Комфортите са за по-проблемни деца - трудно храносмилане, силни колики, запек. Ако нямате подобнни проблеми, няма смисъл да го сменяш без нужда  Peace
Peace

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
От кога пък има Аптамил Комфорт........  newsm78

# 5
  • Мнения: 3 634
Моето бебче е на Комфорт 1. Казаха ми, че има противоалергични съставки и е по-подходящ за нашата крехка възраст. Незнам обаче за 9 мес дали това е от значение.

# 6
  • Мнения: 1 114
Вкуса на Аптамил Комфорт е много по-различен от на Аптамила. Аз в миг на отчаяние, когато дъщеря ми отказваше всякакво АМ, взех и Комфорт и на вкус ми се видя ужасен.

# 7
  • Мнения: 832
От кога пък има Аптамил Комфорт........  newsm78

Ами май от скоро, защото аз миналата седмица го видях във Фантастико, а преди това го нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт