Помага ли Грануфорина за гърло

  • 7 972
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
След толкова често боледуване от ангина и пиене на АБ реших да пробвам да си намажа гърлото и с Гранофурин Rolling Eyes Смятате ли , че ще има някаква полза , защото вече незная какво да правя Cry Cry CryСлед толкова много АБ и инжекции Гентамицин мускулно нямах никакво подобрение Whistling Гърления секрет ще излезе чак в понеделник, а до тогава незная какво да правя , а не се чувствам никак добре SadДоктора ми забрани да си мажа гърлото със сода , защото ставало по- лошо newsm78

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 20:23 от ivalina73

# 1
  • Мнения: 2 401
При мен това е най-ефикасното средство за гърло, мислех че отдавна е спряно производството му. Да не би да го има отново?

А кой специалист те надупчи с гентамицин?? Shocked

# 2
  • Мнения: 569
При мен това е най-ефикасното средство за гърло, мислех че отдавна е спряно производството му. Да не би да го има отново?

А кой специалист те надупчи с гентамицин?? Shocked

Да, има го, но в много малко аптеки. Скоро в една тема се кометнира, че вече не се произвежда, но аз го имам в къщи, от няколко месеца е.

# 3
  • Мнения: 2 005
Ами след две неуспешни лечения с АБ , реши че трябва да мина на Гентамицин , но нищо не ми помогна и в момента се чувствам много зле  Cry Cry Cry Страшно ме боли гърлото , но вече нямам налепи и реших една съседка ми предложи този Гранофурин и ще се намажа Rolling Eyes По колко пъти трябва да се мажа? newsm78

# 4
  • Мнения: 2 401
Според мен най-добре е да спреш всички лекарства (поне за известно време), мини само на грануфорина. Аз мацах 2-3 пъти дневно.

# 5
  • Мнения: 27 524
Не знам дали помага, но няма земна сила засега, която да ме накара просто ей така да бъркам в гърлото на сина ми с клечка  Stop
Все пак сме в 21-ви век  Rolling Eyes
Всяко заболяване си има причина - среда, храна, обкръжение, имунна система, психика...
Търсете причините настрани.

# 6
  • София
  • Мнения: 323
Не знам дали помага, но няма земна сила засега, която да ме накара просто ей така да бъркам в гърлото на сина ми с клечка  Stop
Все пак сме в 21-ви век  Rolling Eyes
Всяко заболяване си има причина - среда, храна, обкръжение, имунна система, психика...
Търсете причините настрани.
Дори ако това е единственото лечение за него?-не мисля.
Лекувах дъщеря си от стафилококи в продължение на 1 година. Беше с инфекция от родилния дом-бяха засегнати кожата, носа и гърлото. Опитаха с антибиотици, но не стана-тя разви непоносимост. Така че, една година мазахме носа и гърлото с клечка за уши и един препарат, наречен трипафлавин. Всъщност, трипафлавина е една от съставките на гранофурина.

# 7
  • Мнения: 13 512
Многое ефикасен .Знаех,че е спрян от производство. Бихте ли ми казали къде го има?

# 8
  • Мнения: 2 005
Даде ми една съседка от нейния , но сега не можела да го открие никъде Sad

# 9
  • Мнения: 13 512
Даде ми една съседка от нейния , но сега не можела да го открие никъде Sad
От няколко години търся..последно от Франция си бях купила. Сега като отида през януари,ще се запася.

# 10
  • Мнения: 1 984
След толкова често боледуване от ангина и пиене на АБ
колко и какви ? колко е аст? поговорихте ли за вадене на сливици? или алтернативата - пневно 23?

# 11
  • Мнения: 2 401
Не става въпрос за дете бе хора.. а ваденето на сливици е крайност

# 12
  • Мнения: 2 082
гранофурина се продава във ветиринарните аптеки,но сега се казва гранулин...

# 13
  • Мнения: 2 005
Отначало като ме прегледа ми каза , че сливиците ми били готови за вадене -срастнали , но като излязоха изследванията бяха добри и ми каза ,че за сега няма да бързаме да ги вадим newsm78 не били толкова зле , щял да ги лекува  Rolling Eyes Изписа ми някаква ваксина за смучене - Фариностим и сега съм само на тях и вит. Центрум , докато излезе гърления секрет Whistling

# 14
  • Мнения: 1 984
Отначало като ме прегледа ми каза , че сливиците ми били готови за вадене -срастнали , но като излязоха изследванията бяха добри и ми каза ,че за сега няма да бързаме да ги вадим newsm78 не били толкова зле , щял да ги лекува  Rolling Eyes Изписа ми някаква ваксина за смучене - Фариностим и сега съм само на тях и вит. Центрум , докато излезе гърления секрет Whistling
правилно... малко проста гаргара... примерно- вода + сода... и ще почакаме...

Общи условия

Активация на акаунт