Откъде стабилни ботушки ( спешно)

  • 6 520
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 283
Моля за бърза помощ!

Днес "стабилните" ботуши на Александра и намокриха краката до глезените и сега дори не може да излезе от вкъщи. Утре трябва да и намеря наистина надеждни ботуши за зимата. Държа да са топли, удобни, да не са розови и да НЕ ПРОПУСКАТ ВОДА.

Очаквам съвети, защото имам само Неделята за региране.

Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
В Метро има супер апрески на Сандик. Може би ги има и навсякъде, където продават Сандик. Трепач са, особено за цената си от 18 лв  :roll Shocked. Имаше св. сини, бордо, розови и тъмно сиво-кафяви металик. Талибаните ми строшиха фотоапарата, иначе щях да снимам за да придобиеш представа.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 6 848
По същата причина купих на Сиси апреските на К&К. Ако искаш ще ги снимам, сиво и лилаво някакво са момичешкия вариант. Не са много високи. Цената им е 35 и нещо... Преди това и купих някакви на Барби Twisted Evil Умирам от яд, че я послушах и го направих. При първия дъжд се прибра с вир-вода крака. А тук във Варна зимата ни е дъждовна, сняг няма. Трябва да купя поне още едни а не знам какви. Тези изкуствени кожи и набук от които са масово детските ботуши не ми вдъхват никакво доверие. Crossing Arms

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
Още един глас за апреските на Сандик. Щерката има /розови са обаче/, ще ги носи втора година и никога не е била с мокри крака когато е с тях.
Купувани са от МЕТРО за под 20 лв. /може да е била пак 18 лв. цената, но не помня/.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 283
Благодаря за отговорите. Май ще опитам апрески, въпреки, че никога не съм ползвала ( и аз лично).  Важни са ми сухите крака на Алекс.

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Гумени ботуши за много дъжд и апрески за много сняг е моята формула за сухи крака по принцип. Но.....вчера розовите  Sick боти с цветя  Sick ме изненадаха приятно. След голямо ходене из снега и локвите, не пропуснаха  Party .

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Още един глас за апреските на сандик. Миналата година бяхме с тях. Крачетата бяха сухи и топли. Сега сме с ботушки на К&К детенце се оплаква , че крачетата са студени. Не са мокри, но не и топлят.  Ще купя отново апрески ми се струва.

# 7
  • Мнения: 3 216
И аз им се чудих много на тези апрески,обаче сега от мненията ви се навих. Бях доста предубедена относно стоките на Сандик,но щом има толкова доволни и аз ще ги пробвам. Много полезно инфо момичета.  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 467
За глезотия купихме ботушки.
За дъжд - гумени ботуши.
За студ и сняг - апрески.

# 9
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Кои апрески са по добри Сандик или КК  newsm78.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
И аз се засилвам тия дни за апрески Thinking
на Влади прехвалените и качествени зимни обувки на Руканор с незнам си какви материи  се накиснаха вчера в локвите  Sick и краката му бяха мокри  #Cussing out
Мин. година бях доволна от Сандик, само че подметката им беше много твърда, като пластмасова, но на сняг не се пързаляха, все пак
Сега ще погледна и Колев-ите и ще купувам,  дано имат по-гъвкава подметка, че аман от реклами и боклуци  Close

# 11
  • Мнения: 51
Здравейте момичета,
аз имах същият проблем, но миналата зима, затова и реших да са ботуши, които наистина си струват и му взех на Вени много хубави апрески Пума.  ooooh! Да верно, че инвестицията е малко скъпичка, но искам да ви кажа, не цяла зима беше със сухи и топли крачета. Laughing И освен това му ги вземах 2 номера по - големи и ще ги носи и ги нови вече и тази зима. Та ние също сме за апрески.
Дано и вие намерите топли и сухи ботушки/апрески.  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз купих на Мони апрески на Сандик - от Хиполенд, за 17 и нещо лв. Още не сме ги пробвали в дъжд и сняг, но мненията на всички по-горе могат само да ме радват, че съм направила добър избор.

# 13
  • Мнения: 7 640
В Метро има супер апрески на Сандик. Може би ги има и навсякъде, където продават Сандик. Трепач са, особено за цената си от 18 лв  :roll Shocked. Имаше св. сини, бордо, розови и тъмно сиво-кафяви металик. Талибаните ми строшиха фотоапарата, иначе щях да снимам за да придобиеш представа.

а как ги мериш без децата newsm78

# 14
  • Мнения: 2 232
Някой може ли да покаже тези апрески на Сандик как изглеждат?

Общи условия

Активация на акаунт