ИКЕА - 2

  • 37 458
  • 301
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Какво стана с Икея-та? Къде изчезнахте? Да не пазерувате  в Букурущ? newsm78

# 3
  • Мнения: 292
Или са в Солунската и  са newsm47
Ще ни кажат какво са си накупили утре, аз съм във вторник планирала ходене и вечерта ще давам отчет. Peace

# 4
  • Мнения: 2 085
 Sunglasses следя ви

# 5
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
И аз ви следя!!!! Peace Sunglasses

# 6
  • Мнения: 3 674
и аз и аз .... следя... Sunglasses

# 7
  • Мнения: 1 110
И аз следя:) Сега съм хвърлила око на едно диван4е май Мисенг се казва ама го нямат в нали4ност.Трябва да се обадя да питам колко време им трябва за доставка (аз се надявах веднада га го взема, 4е много бързо си меня мнението).
Някой да знае оби4айно за колко време доставят това дето е по поръ4ка?

# 8
  • Мнения: 5 622
Може и по поръчка ли?  Party А някой има ли представа за телефон на румънската Икеа, където да се обадя и да ми кажат дали моето легло(и още няколко неща) го имат в наличност и ако не кога да го очаквам?) И..... дали ще могат на английски да ме обслужат  newsm78

# 9
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета, не мога да си спомня, в Икеа продават ли се дамаски newsm78 Отчаяно си търся дамаска на рози/ ако някой се сеща нещо,да свирка Wink/

А,да се похваля-получих си Фемили картата на Икеа/от Полша/.Важи за всичките им магазини,та ще я пробвам декември в английските Икеи,да видим Flutter

# 10
  • Мнения: 1 110
БУБА , аз доколкото се сещам, в ИКЕА продават готови калъфи за техните модели дивани. Мисля 4е за ЕКТОРП има то4но калъфи на рози.

# 11
  • Мнения: 720
Момичета, не мога да си спомня, в Икеа продават ли се дамаски newsm78 Отчаяно си търся дамаска на рози/ ако някой се сеща нещо,да свирка Wink/

А,да се похваля-получих си Фемили картата на Икеа/от Полша/.Важи за всичките им магазини,та ще я пробвам декември в английските Икеи,да видим Flutter


с фемили кард имате пезплатни кафенца и чайчета....да не забравите да се почерпите  Wink

# 12
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета, не мога да си спомня, в Икеа продават ли се дамаски newsm78 Отчаяно си търся дамаска на рози/ ако някой се сеща нещо,да свирка Wink/

А,да се похваля-получих си Фемили картата на Икеа/от Полша/.Важи за всичките им магазини,та ще я пробвам декември в английските Икеи,да видим Flutter


с фемили кард имате пезплатни кафенца и чайчета....да не забравите да се почерпите  Wink

Оо,не знаех за почерпката Mr. Green Мерси,ще се възползваме Party

kariluis, а само калъфите не мога ли да си "отмъкна" Thinking Rolling Eyes Grinning

# 13
  • Мнения: 7 605
Някой да знае оби4айно за колко време доставят това дето е по поръ4ка?

Тук zа 6 седмици.

# 14
  • Мнения: 5 622
Не, аз не питам за калъфи..объркала си се нещо. Моята любов е едно легло(което не е детско, но смятам да го ползвам за такова) за детската стая за Габ. Разбрах, че в момента го нямало и исках да разбера кога и дали ще го има (както и някои други неща, които си набелязах)  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт